Eco elegance otomatik vites kalkışta silkeleme

Aracınız
Civic FB7 2012
Arkadaşlar herkese merhabalar. 2012 civic eco elegance otomatik vites aracım kırmızı ışık vs. Sadece ilk kalkışlarda titreme silkeleme yapıyor biraz hizlaninca geçiyor . Araçta brc fabrika çıkış lpg var. Benzinde de aynı sorun mevcut acaba neden olabilir herkese teşekkürler ..

Aracınız
Civic FB7 2012
İlk Kalkıştaki ara sıra olan silkelemenin yanında bugünde farkettim ki manuel (S) Yada d modda farketmiyor sadece gazı kökleyip ani hizlanirken araba 3000 devirde bi gaz kesip kendini öne atıyor ( benzinde de lpg de de aynı ) sonra sorunsuz 7000 devirlere kadar geliyor. İyice kafamı karıştırdı bu konu . Yardımlarınızı beklerim. Teşekkürler

Aracınız
Civic FB7 2012
Herkese merhabalar. Aracim 2012 Civic eco elegance otomatik. Araçta kalkışta ani hizlanmada gaza kokleyince ve ( S manuel modda da yapıyor) 3000 devir civarinda bir tekleme silkeleme oluyor araç sanki gaz kesip tekrar normal haline dönüyor silkeliyor 1saniye kadar sürüyor ve hızlanmaya devam ediyor . Benzinde de lpg de de yapiyor bunu. Yavaş ve normal kalkışlarda sorun yok. Vites geçişleri çok güzel hızlanması iyi ama bu tekleme silkeleme problemi mevcut. Acaba sebebi ne olabilir ? Teşekkürler yardımlarınız için.

Aracınız
Civic FB7 2012
Mesela S modda manuel 1. Viteste kalkiyorum hızlı bir şekilde 3000 devirde araba bi iki kafa atıp silkeliyor sonra 7000 devir kesiciye kadar rahat hızlanıyor d modda da yine aynı hızlı kalkarken 3000 devir de yapiyor sadece. Vitesleri rahat değiştiriyor

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
İlk Kalkıştaki ara sıra olan silkelemenin yanında bugünde farkettim ki manuel (S) Yada d modda farketmiyor sadece gazı kökleyip ani hizlanirken araba 3000 devirde bi gaz kesip kendini öne atıyor ( benzinde de lpg de de aynı ) sonra sorunsuz 7000 devirlere kadar geliyor. İyice kafamı karıştırdı bu konu . Yardımlarınızı beklerim. Teşekkürler

Aracı Econ açık mı kullanıyorsunuz?

Geri