Elegance mi Executive mi almalıyım?

Evet Elegance mi Executive mi almalıyım? soru bu.
Executive navigasyon hediye, lpg takılı hali ile 54.500,00 TL.
Elegance navigasyon hediye, lpg takılı hali ile ise 51.000,00 TL.
Rakamlar neden böyle diyecek olursanız ÖTV muafiyetinden yararlanıp alacağım.
İki donanım arasındaki farkları kullanıcı olarak anlatırsanız sevinirim. Anahtarsız giriş özelliği, park sensörü, deri koltuk gibi farklılıklar var bildiğim diğer ayırt edici özellikler nelerdir?
Elegance ve Executive beyaz renk ellerinde yokmuş Honda da 1,5 ay tatile girdi dediler siyah, füme, bordo renkleri ellerinde var illaki beyaz olacak dersem 2 ay bekletecekler 2 ay sonra fiyatlar sizce aynı kalır mı bana net bir cevap vermediler.

ozqury

0
Aracınız
Civic FC5 2018
bende beyaz elegance var dış görsel olarakta farklılıklar var executive ile mesela ön ızgara ve jantlar farklı iç donanım olarakte executive daha dolu start stop, deri döşeme evet ama park sensörü benim elegance da da var ve sonradan taktırmadım ben elegance kullanırken aradaki farkların yokluğunu hiç hissetmedim açıkçası ayrıca kesinlikle saygım var ama ön ızgara bana göre elegance' ın daha şık geliyor bana

Park sensörü olayı benimde canımı sıkıyor satılık elegance lere bakıyorum bazılarında var bazılarında yok bu farklılık neden kaynaklanıyor çözemedim. Navigasyonda da aynı soru işareti mevcut hiç bir navigasyon birbirini tutmuyor anlamadım. Satış temsilcisine sordum park sensörü cidden yok mu diye yok dedi şaşırdım.

Aracınız
bende sizin gibi elegance exetuvie arasında kaldım elegance sectim sizinkine ek olarak bagaj havuzu kaucuk paspası arka park sensörü ve cam filmi eklettim 51,950 ye geldi
Bence deri koltuk anahtarsız çalıştırma arka parkın eksikliği hissedilmez ama dış görüntüde detay olarka farklılıkta varsa değerlendirmek lazım

Trust

0
Aracınız
Kesinlikle executive alin.
elegance ile arasında çok fiyat fark ı yok.almisken dolu olsun sanırım 5 yıl bineceksiniz dolusu olsun bence.
Renk konusunda başka bayii sorun illaki beyaz vardır.

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bursa da başka bayii yok :)
Evet 5 yıl satamayacağız keşke dememek için executive düşünülebilir ama bütçeyi de sarsmamak gerek aracımı satacağım rakam büyük ihtimalle belirleyecek bu ikilemi.
Balıkesir bayi den sordurdum geri dönecekler bana ama proje çizimi tertibat takılması vs. başka ilden almak yorar beni araçsız bir haftadan fazla bekleyemem ( arabam benim bacaklarım ) bakalım girişimlerim devam ediyor olmuşken beyaz olsun diyorum.

Aracınız
hocam vermişken ver 3500 fazlasını al executive sonradan pişman olursan ekletemessin o fiyata.

ikokci

0
Aracınız
Civic FC5 2017
Almışken beyaz renk alın derim. Gerekirse İstanbul bayileri ile görüşün.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Beyaz executive alın derim, park sensörü 2012 çıkışlı araçlarda standarttı.

Bugün tekrar inallara gittim siyah ve füme executive yi inceledim beyaz olması gerektiğine karar verdim. Donanım olarak executive al beni diyor ama elegance ile arasındakı 3.500 fark dış modifiye (spoyler, body kit vs. ) için kullanılabilinir. Bakalım ilk gelen beyaz a çökecez umarım exe gelir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri