En kaliteli lpg yakıtı

Aracınız
Civic FD6 2009
Ben genelde totalden alirdim ama Demirören amblemi olmayan yerlerden. Bir ara Konya Ankara yaparken omeranli diye mevkide bir istasyondan alım yaptım 37 lt ile 422 km uzun yol yaptım. Ne BP ne opet ne total ne shell hiç biri bu km ye ulaşamadı. Açıkçası 4 senedir girmedigim istasyon markası kalması sunpet hemoil sunoil lukoil Vs Vs geneli km olarak aynı sadece uzun süreçte ki aşındırmaları farkı

BLA-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Merhaba arkadaşlar,
en iyi yakıt sorusuna bir cevabım yok ama shell'in gazı opet'in gazından daha fazla km imkanı sunuyor. iki kere denedin 50-60 km fark var.
Bir önceki aracım benzinliydi. Benzin de durum bunun tam tersi olduğu için Opete alıştım şimdi gazlı aracım ama ayağım Shele gitmiyor

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2008
Ben genelde totalden alirdim ama Demirören amblemi olmayan yerlerden. Bir ara Konya Ankara yaparken omeranli diye mevkide bir istasyondan alım yaptım 37 lt ile 422 km uzun yol yaptım. Ne BP ne opet ne total ne shell hiç biri bu km ye ulaşamadı. Açıkçası 4 senedir girmedigim istasyon markası kalması sunpet hemoil sunoil lukoil Vs Vs geneli km olarak aynı sadece uzun süreçte ki aşındırmaları farkı

BLA-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Abi çıldırıcam. 422 KM nasıl yapıyorsun yaa? Ben full depoyla şehir içi 240-260 km gidebiliyorum.

Aracınız
Civic FD6 2008
Bu arada evimin dibinde olan PO' dan alıyordum yakıtı. Arıza ışığı yakıyordu. Menzil de ortalama 220-240 km şehir içi. Daha sonra Shell'den aldım. Aracıma hem performans geldi hem de menzil bir tık attı ve ortalama 260-280 km oldu. Bugün Total'den aldım. Aldığım yeri senelerdir kullanırız (diğer araçlarımız için). Oranın yakıtını çok beğenirler bizimkiler. Sırf buna istinaden aldım. Bakalım bu nasıl yakacak.

An itibariyle LPG Birim fiyatları (Kocaeli);
PO : 3.29
BP : 3,34
Shell : 3,34
Total : 3,20

Daha Opet ve BP'den almadım. Sırasıyla bakacağım :(

Aracınız
Civic FC5 2019
Bu arada evimin dibinde olan PO' dan alıyordum yakıtı. Arıza ışığı yakıyordu. Menzil de ortalama 220-240 km şehir içi. Daha sonra Shell'den aldım. Aracıma hem performans geldi hem de menzil bir tık attı ve ortalama 260-280 km oldu. Bugün Total'den aldım. Aldığım yeri senelerdir kullanırız (diğer araçlarımız için). Oranın yakıtını çok beğenirler bizimkiler. Sırf buna istinaden aldım. Bakalım bu nasıl yakacak.

An itibariyle LPG Birim fiyatları (Kocaeli);
PO : 3.29
BP : 3,34
Shell : 3,34
Total : 3,20

Daha Opet ve BP'den almadım. Sırasıyla bakacağım :(

Shell konusunda dediklerinize bende katılıyorum. Sanki gazın performansa etkisi var gibi. Üç farklı marka denedim bende. Opet BP ve Shell. En tatmin edici Shell gibi geldi.

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Son 2 aydır ben Shell'i eledim. Güzergahımdaki Aytemiz'den alıyorum sadece ve gerek kilometre gerekse de performans olarak memnunum. Fiyatı da 3.29tl. Shellde ise fiyat 3.42 civarlarında. İstasyondakilerle de kanky oldum:D Diyorum abi niye ucuz: "Abi burası kiralık değil adamın kendi yeri" diyorlar... Benzin falan da ucuz Ayetemizde. Ben de bu Honda ile iyice ölücü oldum çıktım?

Ad Soyad
Mustafa
Aracınız
Civic FB7 2013
Son 2 aydır ben Shell'i eledim. Güzergahımdaki Aytemiz'den alıyorum sadece ve gerek kilometre gerekse de performans olarak memnunum. Fiyatı da 3.29tl. Shellde ise fiyat 3.42 civarlarında. İstasyondakilerle de kanky oldum:D Diyorum abi niye ucuz: "Abi burası kiralık değil adamın kendi yeri" diyorlar... Benzin falan da ucuz Ayetemizde. Ben de bu Honda ile iyice ölücü oldum çıktım?
Şartlar böyle hocam yapacak birşey yok :) Ben de memnunum Aytemiz'den..

Aracınız
Civic FC5 2017
3.95 den bp den alıyorum ama merkezde 3.45 3.55 civar i değişiyor..bp ama Shell bp den bence daha iyi fazla deneme imkanı bulmadım ama performans bp den iyi gibi

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri