ES7 VTEC2 önerisi

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Muhtemelen ECU'nüz arızalı.Girilen parametreleri hafızada tutamıyor.

"VTEC" Bir milin yaptığı fırlamalıklar bütünüdür...

Aracınız
işte o kadar ayar sonrası bunu denemek akıllarına geldi. Dünyanın yol parası zaman kaybı. Olmazsa zaten söktürücem. Teamviewerdan 2 kez Hollanda'dan mühendis bağlandı. En son ayarları onlar yaptı. araba 100km olmadan lamba yakıyo. DEğişsin ecu yazarım yine olanı biteni

Aracınız

"VTEC" Bir milin yaptığı fırlamalıklar bütünüdür...[/QUOT
Tekrar konuştuğumda prins ecunun honda ecusunun bazı şeylerine müdahale edemediğini söylediler(Uyumsuz demek) Onun yerine başka bir markanın ecusu takılıp denenecek (Aldesa galaxy obd) Daha önce bunlara çok takıldığı ve sıkıntı yaşatmadığı ifade edildi. Şimdi böyle bir çözüme gidilecek olursa sizlere sorum, Bu zamana kadar kullandığınız marka ve kitleri sormak olur. Ecuları sıkıntısız ve uzun yıllar arıza yapmamış, lamba yaktırmamış markaları sorucam. Aldesa kullanan yok çünkü hiç forumda ve çevremde.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019

"VTEC" Bir milin yaptığı fırlamalıklar bütünüdür...[/QUOT
Tekrar konuştuğumda prins ecunun honda ecusunun bazı şeylerine müdahale edemediğini söylediler(Uyumsuz demek) Onun yerine başka bir markanın ecusu takılıp denenecek (Aldesa galaxy obd) Daha önce bunlara çok takıldığı ve sıkıntı yaşatmadığı ifade edildi. Şimdi böyle bir çözüme gidilecek olursa sizlere sorum, Bu zamana kadar kullandığınız marka ve kitleri sormak olur. Ecuları sıkıntısız ve uzun yıllar arıza yapmamış, lamba yaktırmamış markaları sorucam. Aldesa kullanan yok çünkü hiç forumda ve çevremde.
Çok saçma bir çözüm yolu seçilmiş. Tamamen işin içinden çıkamamışlar.
Kendi aracımda 4 yıldır BRC kullanıyorum ne arıza lambası ne de bir başka problem yaşamadım.
Aldesa markasına gelince, daha önceki aracım 2007 otomatik Ford focustu. Aldığımızda üzerinde Aldesa marka LPG sistemi vardı. 2 yıl bindim ama hep bi problem yaşadım.
Benzinden lpg'ye geçerken hep stop ederdi. Bu problemi bir türlü çözememiştim. İnşallah sen böyle şeylerle karşılaşmazsın.

Aracınız
Çok saçma bir çözüm yolu seçilmiş. Tamamen işin içinden çıkamamışlar.
Kendi aracımda 4 yıldır BRC kullanıyorum ne arıza lambası ne de bir başka problem yaşamadım.
Aldesa markasına gelince, daha önceki aracım 2007 otomatik Ford focustu. Aldığımızda üzerinde Aldesa marka LPG sistemi vardı. 2 yıl bindim ama hep bi problem yaşadım.
Benzinden lpg'ye geçerken hep stop ederdi. Bu problemi bir türlü çözememiştim. İnşallah sen böyle şeylerle karşılaşmazsın.

Madem böyle bir durum var Aldesa taktırmayacağım. Atiker gold ve grandda kullanılan microfast obd2 li beyni düşünüyorum. Gold kitin bizim arabalarda sorun çıkarmadığını duydum bi kaç kişiden. Siz ne dersiniz? Onun dışında başka ecu önerisi var mıdır?

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Kullanmadığım ECU modelleriyle ilgili yorum yapıp sizi yanıltmak istemem.
Fakat Atiker kullanıp memnun olan arkadaşları fazlasıyla gördüm. Kullanan arkadaşlar yorum yaparsa daha yararlı olur.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Atiker grand obd2 taktirdim 9 k.yol yaptim hicbir problem yasamadim.

Geri