Far yıkama çalismiyor yardimmm !!!

Arkadaslar far yikamalarim calismiyor iceriden dugmeye bastigimda zııııt diye ses geliyor ama yukari çikip suyu puskurtmuyor neden olabilir acaba ?arabayi aldim alali ya 5 ya 6 defa bastim toplamda.dondu diyecem arac 7 24 gatajda hayret bi durum.

ya basıyorum yıkamaya ancak içerden sigorta sesi gibi kutudan çıt sesi geliyor ancak yıkamadan eser yok farlar açıkken camları yıkarken her esnada bastım çalışmadı.bazı yerlerde bozulduğu ve garantiden karşılanmayıp kullanıcı hatası sayılıp bir motorunuın 550 lira olduğunu okudum.eğer öyleyse işim zor

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
ya basıyorum yıkamaya ancak içerden sigorta sesi gibi kutudan çıt sesi geliyor ancak yıkamadan eser yok farlar açıkken camları yıkarken her esnada bastım çalışmadı.bazı yerlerde bozulduğu ve garantiden karşılanmayıp kullanıcı hatası sayılıp bir motorunuın 550 lira olduğunu okudum.eğer öyleyse işim zor

Silecek su deposunu sonuna kadar doldurup deneyin, su azaldıysa bu yüzden olabilir, su doluyken halen gelmiyor ise far yıkamayı elinizle yukarı çıkararak deneyin.

merhabalar benimde cam suyum dolu fakat çalışmıyor. arabanın benden önce bir kazası var önden acaba ondan sonra olmuş olabilir mi fd6 aracım?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
merhabalar benimde cam suyum dolu fakat çalışmıyor. arabanın benden önce bir kazası var önden acaba ondan sonra olmuş olabilir mi fd6 aracım?

Bastığınız zaman motor çalışıyor mu?
Motor çalışıyor ise bir yerlerde tıkanıklık olabilir.

Geri