Far yıkama çalismiyor yardimmm !!!

Arkadaslar far yikamalarim calismiyor iceriden dugmeye bastigimda zııııt diye ses geliyor ama yukari çikip suyu puskurtmuyor neden olabilir acaba ?arabayi aldim alali ya 5 ya 6 defa bastim toplamda.dondu diyecem arac 7 24 gatajda hayret bi durum.

Far yıkama özelliği farlar açıkken far yıkama düğmesinden bir de silecekler 40 defa çalıştığında çalışır. Silecek suyu azaldığında sileceklere su atar ancak far yıkama için su atmaz.Far yıkama motoru çalıştığı halde su atmıyorsa öncelikli olarak silecek suyuna su ilave edin sorun devam ediyorsa ya tıkanıklık var yada bir yerden hortum çıkmıştır.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Arkadaslar far yikamalarim calismiyor iceriden dugmeye bastigimda zııııt diye ses geliyor ama yukari çikip suyu puskurtmuyor neden olabilir acaba ?arabayi aldim alali ya 5 ya 6 defa bastim toplamda.dondu diyecem arac 7 24 gatajda hayret bi durum.

Su seviyesi belirli seviyenin altına düşerse camlara su atar ancak farlara atmaz. Su doldurun sorumunuz çözülecektir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
Benim de başıma gelmişti. Cama şu atıyor farlar yikanmiyordu. Alttan yikamalara baktım herhangi bir elektrik tesisatı göremeyince şu basıncı ile çalıştığıni düşündüm ve şu koydum. Suyu var dediğim bidon 5 litre su aldı.

mert11

0
üstteki ilan far yıkama robotu değil cam suyu silecek motoru. far yıkama robotunun resmini ekliyorum.

GT-I9500 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

dcac81a8152428508a6855708f39e2aa.jpg

GT-I9500 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri