Fb7 airbag kapağı kalkma sorunu

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba arkadaşlar
Aracım fb7 2013 model. Ön Sag taraftaki yolcu airbag kapağının uç kısmı kalktı. Çirkin bir görüntü oluştu. Servise mail attim ilgilenmedi bile. Muhtemelen kolay bir çözümü vardir, daha once ayni sorunu yasayan arkadaslar varsa onlarin tecrubelerine danismak isterim..

ceb03eaaa521a9b0c5fed2b59113e95b.jpg

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=8245]nemlee[/MENTION] Bu sorun Fb7 nin ilk çıktığı yıllar da vardı o dönem servisler garanti dahilinde müdahale ederek düzeltiyordu, sanırım aracınız ikinci el ilk sahibi de ilgilenmemiş.

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Aynen öyle.. Ilk sahibi ilgilenmemiş fakat benim çok gözüme çarpıyor, her binen de sorunca buraya ne oldu diye bir çözüm aramaya başladım. Arac garantiden çıktığı icin servis herzamanki gibi yüklü bir miktar fatura çıkaracaktır diye düşünüyorum. Bir çözüm bulan yoksa kalkan yere uçtan silikon sıkarak orayı yapistirmayi planlıyorum

Aynen öyle.. Ilk sahibi ilgilenmemiş fakat benim çok gözüme çarpıyor, her binen de sorunca buraya ne oldu diye bir çözüm aramaya başladım. Arac garantiden çıktığı icin servis herzamanki gibi yüklü bir miktar fatura çıkaracaktır diye düşünüyorum. Bir çözüm bulan yoksa kalkan yere uçtan silikon sıkarak orayı yapistirmayi planlıyorum

silikon tavsiye etmem. bir kazada küçük ihtimal de olsa airbag açılmasını engellerse mazallah diyelim. airbagciler var. hemen her büyük sanayide var. başka çözüm bulacaklardır.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
silikon tavsiye etmem. bir kazada küçük ihtimal de olsa airbag açılmasını engellerse mazallah diyelim. airbagciler var. hemen her büyük sanayide var. başka çözüm bulacaklardır.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkür ederim.. Bilen birinin halletmesi olası sorunları ortadan kaldırır, dediğiniz gibi sanayide halledeyim..

Aynısı bende de var sırf bu yüzden göğüse döşeme diktirdim Urfa'da olunca iyice kalkar diye ,
Bu sefer her binen bu ne lan bu devirde bumu kaldı diyor, keşke biri bı çözüm bulsada bizde uygulasak

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Geri