Civic FB7 Fb7 Akis

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Arkadaşlar merhabalar, sanırım benim aracın akislerde problem var, malum servisler acayip uçuk. Daha önce değişim yapan ya da marka önerisinde bulunabilecek olan var mı?

iPad cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Hocam ben henüz yaptırmadım ancak Artvin de yaşıyorum burada bir usta sağ aks kafası bozuk dedi, fiyat olarak 400 TL malzeme ücreti dedi. Ben yaptırmadım tayinciyim İzmir e gideceğim orada baktırmayı düşünüyorum. Bu konu ile ilgili illaki başına gelip çözenler olmuştur en azından hangi marka aks kafası almamız hakkında yardımcı olsalar bize bir fikir olur diye düşünüyorum

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Merhaba benim de 2014 model fb7 kasa aracımda direksiyonu tam sağ ve sola kırıp geri hareket ettiğimde ses geliyor aks problemi olduğuna eminim düz yolda giderken herhangi bir sorun yok siz ne yaptınız bu probleminizle ilgili olarak
Aracınızın km.si kaç?

Aracınız
Civic FB7 2014
Hocam ben henüz yaptırmadım ancak Artvin de yaşıyorum burada bir usta sağ aks kafası bozuk dedi, fiyat olarak 400 TL malzeme ücreti dedi. Ben yaptırmadım tayinciyim İzmir e gideceğim orada baktırmayı düşünüyorum. Bu konu ile ilgili illaki başına gelip çözenler olmuştur en azından hangi marka aks kafası almamız hakkında yardımcı olsalar bize bir fikir olur diye düşünüyorum
Ben Ankaradayim burada iki ustaya gösterdim sağ ve soldan geliyor benim sesler onlar da dış aks kafasınin müsait zamanda değişmesini önerdiler ve fiyat olarak da 450 lira tek bir tarafın malzeme fiyatı dediler zaten sanırım tek bir marka var fb7 için komple aks üreten ithal olan ama aks kafası ise üreten çoktur bir marka önerileri olursa sevinirim ben de , Honda borayi aradım yetkili servisi komple aks değil dış aks kafası tek tarafın ki 2800 diyor malzeme fiyatı , dalga geçiyorlar serviste yaptirilmayacagina eminim ?

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Ben Ankaradayim burada iki ustaya gösterdim sağ ve soldan geliyor benim sesler onlar da dış aks kafasınin müsait zamanda değişmesini önerdiler ve fiyat olarak da 450 lira tek bir tarafın malzeme fiyatı dediler zaten sanırım tek bir marka var fb7 için komple aks üreten ithal olan ama aks kafası ise üreten çoktur bir marka önerileri olursa sevinirim ben de , Honda borayi aradım yetkili servisi komple aks değil dış aks kafası tek tarafın ki 2800 diyor malzeme fiyatı , dalga geçiyorlar serviste yaptirilmayacagina eminim ?
Komple aks için tek tarafa 6500 TL fiyat veriyorlar ?

Aracınız
Civic FB7 2014
Komple aks için tek tarafa 6500 TL fiyat veriyorlar ?
Dalga geçiyorlar işte , yan sanayi de olsa komple aks 1000 liraya taktiriliyor tek tarafın ki yani en kötü 2 yıl gitse ki eminim ki çok daha uzun gider 12-15 sene civarında o fiyatı amortiliyorsun mantıksız ve saçma servisin fiyatları bu arada zaten komple aksa gerek yok aks mili kaza olmadan bozulmaz öyle kolay kolay kaza yoksa her zaman sorun dış aks kafası dedi ustalar da zaten ön dış aks kafası değişecek ?

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Dalga geçiyorlar işte , yan sanayi de olsa komple aks 1000 liraya taktiriliyor tek tarafın ki yani en kötü 2 yıl gitse ki eminim ki çok daha uzun gider 12-15 sene civarında o fiyatı amortiliyorsun mantıksız ve saçma servisin fiyatları bu arada zaten komple aksa gerek yok aks mili kaza olmadan bozulmaz öyle kolay kolay kaza yoksa her zaman sorun dış aks kafası dedi ustalar da zaten ön dış aks kafası değişecek ?
Aynen öyle hocam önemli olan dış aks kafasının kalitelisini bulmak ??

Benim fd6 130 binde aracım.yüksek hızda direksiyon da titreme hissediyordum.özellikle gaza basınca daha çok titriyordu.forumda araştırdım.ustaya götürdün akslarda boşluk vardı.ikisi de söküldü ve tamir yaptırdım 500 liraya.hondanın orijinal aksı sağlamdır arkadaşlar.kaynak ile doldurulup yapılıyor.ankarada Şaşmaz da iyi ustalar var bu konuda.yan sanayi almaktansa orijinali yaptırmak daha mantıklı bence.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri