FB7 C SÜTUNU BOYA DÖKÜLMESİ

Tarık

0
Aracınız
Herkese merhaba dostlar, hondaların boyalarının ne kadar hassas,dayanıksız neredeyse böcek çarpmasıyla kalkan su bazlı bir boya yapısına sahip olduğunu, çoğumuz tecrübe ettik sanırım.
Fakat birazdan fotoğraflarda görüceğiniz 0 olarak satın aldığım aracımdaki boya kalkmalarına bir türlü anlam ve mana veremedim. Siz değerli arkadaşların tecrübesine sunup,
ne yapmam gerektiği hakkında desteklerinizi bekliyorum. Teşekkürler. Aracın 2 C sütununda dökülme var ve diğer sütunda tavana doğru ilerleyen bir dökülme var.Araç 2014 model 0 alındı(Trafiğe 2015'de çıktı). Sadece Ankara'da kullanıldı. Görülen bölgeye hiç bir kimyasal(boya koruma,cila vb) uygulanmadı. Değişen ve boyada yok.(bildiğim kadarıyla 0 aldım çünkü)

253029253030253031253032

Son düzenleme:

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010

Tarık

0
Aracınız
Bu boya dökülmesi çok sorun değil birçok araçta mevcut, önemli olan altındaki parlak görünen metaldaki paslanmanın varlığıdır, o kısım sürekli ısınıp soğuduğu içinde o paslanmanın kolay kolay olacağını sanmıyorum.
Zaten en büyük mesele ısıya dayanıklı kalite boya kullanılmaması aracın heryerinde oldugu gibi. Aracın altındaki pütürde aşırı kalitesiz ordada dökülmeler mevcut.
Bir çok kullanıcı farkında olmadan dökülüp çürüyebilir en alt tarafıda zaten mesele motor hariç (onuda kullanarak anlıyacağız) bir kalite olmaması.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Geri