• Forumumuzun gelişimini ve ayakta kalmasını desteklemek için, Özel üye olabilir veya Sticker alabilirsiniz, detaylar için lütfen TIKLAYIN!

fb7 klima kullanimi

Katılım
10 Ocak 2016
Mesajlar
147
Tepki puanı
1
Araçlar artık fabrikadan lpg takılı geliyor navigasyon sonra dan takılıyor ben tırdan inerken yanındaydım lpg vardı zaten cyclone multimedyayı taktılar burda ruhsatta sızdırmazlığın kocaeli nde yapıldığı da yazıyor zaten servis şefide yakın arkadaşım oda bu bilgiyi teyit etti eco araç fabrika çıkışı lpgli demek sizinki ECON fonksiyonu basılı olduğun da gaz tepkilerini yavaslatip ekonomi sağlıyor
 
Katılım
23 Nis 2017
Mesajlar
17
Tepki puanı
0
Konum
Kayseri
Aracınız
Merhaba civic fb7 aracımda klima açık, trafikte olduğumda tık diye ses geliyor klima çalışırken devreden çıkıyor sonra hemen 1-2 sn sonra tekrar çalışıyor.Aracı sağa çekip bakınca anladım klima çalışırken 1-2 saniye durup çalışıyor gibi bişrşey oluyor hiçbir klima tuşuna basmadığım halde bu neyden kaynaklanır acaba?
 
Katılım
17 Ocak 2018
Mesajlar
373
Tepki puanı
230
Konum
SAMSUN
Aracınız
Civic FB7 2015
Klimaya gelen elektrik bağlantısını orda oksitlenme var yada klima düğmesinde sıkıntı olabilir.


iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 
Katılım
18 Haz 2017
Mesajlar
8
Tepki puanı
0
Konum
ANKARA
ARKADASLAR KLİMA PANELININ ARKASINDA SOL TARAFTA BIR BORU VAR BU BORU NEREYE DOGRU UZANIYOR ALT TARAFI BOSTA SANIRIM .. AUTO KONUMUNDAYKEN ARAÇ İCİ SICAKLIGIN AYARLANMASI İÇIN Mİ ANLAYAMADIM.

SM-A750F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 
Üst