fb7 klima kullanimi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Sefa

0
Araçlar artık fabrikadan lpg takılı geliyor navigasyon sonra dan takılıyor ben tırdan inerken yanındaydım lpg vardı zaten cyclone multimedyayı taktılar burda ruhsatta sızdırmazlığın kocaeli nde yapıldığı da yazıyor zaten servis şefide yakın arkadaşım oda bu bilgiyi teyit etti eco araç fabrika çıkışı lpgli demek sizinki ECON fonksiyonu basılı olduğun da gaz tepkilerini yavaslatip ekonomi sağlıyor

Aracınız
Merhaba civic fb7 aracımda klima açık, trafikte olduğumda tık diye ses geliyor klima çalışırken devreden çıkıyor sonra hemen 1-2 sn sonra tekrar çalışıyor.Aracı sağa çekip bakınca anladım klima çalışırken 1-2 saniye durup çalışıyor gibi bişrşey oluyor hiçbir klima tuşuna basmadığım halde bu neyden kaynaklanır acaba?

Aracınız
Civic FB7 2015
Klimaya gelen elektrik bağlantısını orda oksitlenme var yada klima düğmesinde sıkıntı olabilir.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ARKADASLAR KLİMA PANELININ ARKASINDA SOL TARAFTA BIR BORU VAR BU BORU NEREYE DOGRU UZANIYOR ALT TARAFI BOSTA SANIRIM .. AUTO KONUMUNDAYKEN ARAÇ İCİ SICAKLIGIN AYARLANMASI İÇIN Mİ ANLAYAMADIM.

SM-A750F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri