FB7 - Led sis farı

Base

0
Nasıl bu kadar fark oluyor fiyatlarında cidden sacmalıyor bu servisler [:-] ben taiwan body kit ve neon sinyalli ledlere 1300tl odedim. 1000tl body 300tl ledlere montaj dahil ve 5 taksit olarak mayısın başında.

Bu gün terakkiyi Aradım 550₺ fiyat verdiler baya bi pazarlık yaptık ama 450₺ ye kadar indiler 300₺ ye nasıl aldın sen ?

Instagram.com/Superarabalarturkiye

Aracınız
Merhaba,

Aranıza yeni katıldım. Biraz konu dışı olabilecek bir sorum var. Sol ön sis farım taş çarpması yüzünden kırılmış (Sadece dış camı, far çalışıyor). Bunu değiştirmek istiyorum. Honda servise sordum 1200 TL dediler :) Dışarıdan daha ucuz fiyatlara buldum sadece cam yaparız diyenlerde oldu. Ne önerirsiniz? Birde bu sis farını nasıl çıkartabilirim. Tamponu sökmek gerekir mi? Şimdiden teşekkürler.

yau

0
Tampon sokmeden cikiyoro bolge, ben kopege carpmistim mayis ayinda 350 tl verdigim seye 1000tl istemisti -yeni ciftine- ama sanayide 50 tlye ayarladik,benim sadece cam iceri kacmis ve lamba patlamisti..

Aracınız
Anladım teşekkürler, biraz önce tekrar baktım ufak bir vidası varmış. Onu çıkarınca kolay çıktı. Ankara efe honda da TEK'ine 1200 TL dediler:) sanayiden bakıcam bence bakalım.

slayerxp merhaba. aynı led neon ledlerden bende aldım. montajı kendim yapnmak istiyorum referans olması için bağlantı yapılan yerin fotosunu paylaşabilirmisin. Kutudan bağlantı şablonu çıkmadı ama 2 kontrol kutusu her bir kutudan çıkan 2 sinyal kablosu ve 2 kutuya ait ortak bir güç kablosu var. sarı sinyal kabloları malum sinyal lambalarına bağlanacak güç kablosunu fara mı bağladılar kontağa mı. yardımın için şimdiden sağol.

Aracınız
ondeki gündüz farlarını beyaz yapmak ve geri vites ışığının şiddetini yükseltmek istiyorum..geri vitese aldığımda daha aydınlık olsun istiyorum..ne kadar tutar ortalama? bir de bizim fb7 lerde zenonlar otomatik yükseklik ayarlı ancak sanki farlar yola göre hareket etmiyor gibi..

Sercan

0
Aracınız
ondeki gündüz farlarını beyaz yapmak ve geri vites ışığının şiddetini yükseltmek istiyorum..geri vitese aldığımda daha aydınlık olsun istiyorum..ne kadar tutar ortalama? bir de bizim fb7 lerde zenonlar otomatik yükseklik ayarlı ancak sanki farlar yola göre hareket etmiyor gibi..
Hocam gündüz farları T20 7443 soket led ampul ile değiştirebilirsiniz aliexpressten çifti 30 dolar civarına gelir geri viteslere de aynı ledlerden bir çift alınabilir yaklaşık 60 dolar tutar

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sercan

0
Aracınız
Aracınız
Ledler biraz öyle, almışken kaliteli almak lazım. İşçiliğe gerek yok aslında montajı pekte zor değil ledlerin youtube'dan birkaç video izleyip kendiniz de yapabilirsiniz.

Az önceki mesajda ledler için linki unutmuşum buda linki : http://www.aliexpress.com/item/2014...r-Tail-Brake-Stop-Light-Bulb/32227018388.html

son olarak mavi rengi var mıdır bunların..turkiyedeki fiyatları çok mu pahalı bunun aynısından olsa..ben dokunamam çünkü kesin başka bişeyini bozarım :) özel honda servisi var bizim burda enb honda ona götürürüm..garantiyi felan bozmaz demi bu iş :) teşekkürler tekrardan..

Geri