FB7 - Led sis farı

Sercan

0
Aracınız
son olarak mavi rengi var mıdır bunların..turkiyedeki fiyatları çok mu pahalı bunun aynısından olsa..ben dokunamam çünkü kesin başka bişeyini bozarım :) özel honda servisi var bizim burda enb honda ona götürürüm..garantiyi felan bozmaz demi bu iş :) teşekkürler tekrardan..
Cree 7443 ledlerde mavi renge denk gelmedim hiç. Türkiye fiyatları yaklaşık %20 daha pahalı ve Cree olmayan dandik ledler. İzmir Terakkide 100 liraya Carub marka satıyorlardı [MENTION=198]slayerxp[/MENTION] Rıza abinin ledleri onlardan. Garantiyi bozmaz.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Trust

0
Aracınız
Orjinal dışında toplu iğne batirsaniz garanti bozulur.
Hele yağını filan kendi götürüp bakıma sokanlar varya inşallah motorla ilgili bir sıkıntı çıkmaz. Direk garanti dışı.

Sercan

0
Aracınız
İsmail abi ben Terakkiye sorduğumda ampuller bozmaz demişlerdi. Herhangi bir elektrik tesisatı veya motor bakımı vs. bozuyordu

Trust

0
Aracınız
İsmail abi ben Terakkiye sorduğumda ampuller bozmaz demişlerdi. Herhangi bir elektrik tesisatı veya motor bakımı vs. bozuyordu
Kendileri taktiği için öyle demişlerdir belki orada sorun olmaz ama başka servis illaki sorun çıkartır.

Base

0
Benim Araç full Led'li olarak bakıma girdi servistekiler hiç birşey demedi sordum sorun olmaz dediler ama her servis farklılık gösterebilir

Instagram.com/Superarabalarturkiye

Geri