Fc5 1 haftalık araba silecekleri silmiyor

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba,

Gecen hafta çarşamba günü almış olduğum exe civic aracimi hafta sonu istanbul'da malum yağmur da kullandim. Yalova'ya gittim vs. 700km civari yol yaptim.

Sorun şu ki silecekler silerken çizgi bırakarak siliyor. Gece gözümü acayip rahatsız etti. Sifir araca da gidip 100tl 200tl verip silecek almak sacma olur. Honda servisi bu gibi durumlarda nasil hareket ediyor. Tecrübe eden var mi ? Ona gore konuşacağım servisle. Basit bir problem ama cok sinir bozucu.

Teşekkürler IMG-20181114-WA0004.jpeg

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Silecekleri islak mendille silip camlari da tamamen temizledikten sonra tekrar deneyin yine duzelmezse servisin kullanici hatasi demesine bakmadan diretin sizin hataniz olmadigini

SM-A320F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Benim eski fiestamda bile iyi silmiyor demem ile sorgusuz sualsiz 2 kere sileceklerim garantiden değişmişti, hemde 10 bin ve 20 bin km lerde
Şimdiye kadar olan tecrübelerimden Hondanın bunu yapacağını hiç sanmıyorum ancak siz yine şansınızı deneyin derim, sonucu da lütfen buradan paylaşın

Aracınız
Civic FC5 2018
Bu sabah silecekleri hafifce sildim toz varsa diye, bildigim kadariyla silecek lastikleri mum gibi bir katmanla kapli oluyor. O katman kaybolursa silecegin ozelligide kayboluyor. Cok abartmadan toz varsa diye sildim, gunduz pek anlayamadim ama hala var gibi. 1000 km kontrol bakiminda kontrol edip degistirmelerini isteyecegim. Bakalim ne diyecekler, buraya yazarim.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Ben aracı aldım daha adam akıllı yağmur görmemişti. Antalya'ya eğitime gittim 2 saat boyunca yağdı ve yoldaydım silecekler yarım saat sonra gıcırdamaya başladı ve sildiği yerin üst kısmında camda sileceğin plastiğinin izi çıkmaya başladı düşünün. Sonra servise bu konuyu söyledim silecekler çok kötü oldu silmiyor sarf malzemeye giriyor garantiye girmez denildi üstelemedim kavga edilirse belki değişirler de paranla rezil oluyorsun sonuç olarak 1 yıl oldu ve şu an çok ses çıkarıyor bende değiştireceğim. Kitapçığı inceledim fitili değiştirmenin yöntemini yazmışlar ona göre inceleyeceğim.

Ekli dosyalar

• silecek 1.jpg
    silecek 1.jpg
    120.1 KB · Görüntüleme: 112
  • silecek 2.jpg
    silecek 2.jpg
    119.4 KB · Görüntüleme: 113
Bizim bir arkadasta da oyle bir sorun oldu servise garantiden degismeyecegine dair bir yazi verin demis servis kem kum etmis ama henuz donus yapmamis servis

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Yani sıkıntı varsa servisin bir silecek lastiğini değiştirip müşteriyi memnun etmesi mutlu yollaması çok mu zordur? Çok mu zarar eder? İlginç gerçekten.

Merak ettigim bu gocuk sorununu tuketici hakem heyetine tasiyanlar oldumu sicili o bakimdan kotu olan bir firma neden hala burnundan kil aldirmaz oda enteresan

Geri