Civic FC5 FC5 Bakım İndirimi

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba değerli arkadaşlar.İstanbul Honda Çiftkurtlar bayisi ile rutin bakım, mekanik ve kaporta konularında yaşayacağımız sorunlar için işbirliği sağladım.Fc5 LPG 'li araçlar için10.000 km bakımı 1.040 ₺ (polen filtresi muadil ürün olup,Sion polen filtresidir.) 20.000 km bakımı 990 ₺ dir. Benzinli araçlarımız 1.6-1.5 için , polen filtresi fiyatı belirttiğim fiyat üzerinden düşülecektir. Servis müdürümüz Ömer Tarık Gülhan bey,yine karşılaşacağımız kaporta yada mekanik konularda her türlü yardımı sunmaktan memnun olacağını belirtmiştir.Bahadır Kalkan.
Grup yönetimimize ve arkadaşlarımıza sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
Arkadaşlar polen filtresi konusunda ben orjinal polen filtresi kullanmayı tercih etmedim,daha makul fiyat alabilmek için,orjinal kullanımında fiyat biraz artacaktır doğal olarak. ??

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba arkadaşlar. Dün 1000km bakımı için çiftkurtlardaydım, aracı da oradan aldım zaten. Konuyu teyit ettiler. İlgilenen arkadaşımıza teşekkür ederiz, umarım uzun vadeli bir işbirliği olur.

Aracınız
Civic FC5 2020
Fiyat çok iyi (y) İstanbul'lu arkadaşlar için güzel haber.

Başka konularda da yazmıştım ama görmeyenler olabilir. Ankara Honda Bora'da %15 işçilik %5 parça da indirim var (Civic club üyelerine). Geçen hafta 10bin bakım için 1104 tl ödedim (polen hariç)

güzel fiyat hocam ? telefonda bana 1500 gibi fiyat çıkar demişlerdi polen filtresi takılmaz ise... Siz bu fiyata eminsiniz değil mi ? bende gideceğim çünkü 1 ay içinde

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşımızın aldığı fiyat güzel. Ancak kullanılan malzemelere dikkat edin. Orjinal kullanıyoruz, garantili ürün kullanıyoruz derler ancak yan sanayi kullanabilirler. Nasıl olsa araç yeni ve hemen arıza verecek parçalar değil. Bakımda aracınızı mutlaka izleyin ve gözünüzü ayırmadan kullandıkları parçayı görün. Faturanızı da inceleyin. Kullanılan parçaların kodunu internetten teyid edin. Günümüzde ucuz iş yapanların nasıl bu fiyatlara yaptıklarını biliyoruz. Umarım polen harici tüm parçalar orjinaldir.

Aracınız
Civic FC5 2018
Kullanılan parçalar orjinal,poleni de orjinal istersek üzerine 140 lira daha ekliyoruz,1200 liraya yapabiliyoruz. Tabi bakım esnasında görme şansımız malesef bir çok bayide yok.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Kullanılan parçalar orjinal,poleni de orjinal istersek üzerine 140 lira daha ekliyoruz,1200 liraya yapabiliyoruz. Tabi bakım esnasında görme şansımız malesef bir çok bayide yok.
Yapılan bakımı ve kullanılan parçaları görememek bir handikap. Bunlar yapılamıyorsa fatura mutlaka incelenmeli.

Geri