Civic FC5 FC5 Bakım İndirimi

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Bir arkadaşta izmir için yapsa şu anlaşmalardan bizde oraya gitsek. Tanıdığı felan olan yok mu?
İlgili konuyu ekliyorum.

Aracınız
Civic FC5 2018
30 bin bakımı yapmayı planlıyorum. Aracımı 2. El olarak aldım ve 20 bin bakımı 23500 km'de yapılmış bakım atlamamak adına su anda 30 bin km olan aracımın bakımını yapmak istiyorum. Ciftkurlardaki kampanya devam ediyor mu acaba bilen var mı. Bakım yapilali 6500 km oldu 23500 km'yi beklemeli miyim ya da bakımı 30 binde yapıp paketten cikarmami onerdiginiz filitre var mıdır acaba?
Hocam merhaba, malesef Çiftkurtlar servisi artık yetkili değil,diğer bayilerden fiyat almanız gerekecek,genelde damla bir nebze daha uygun oluyor diğer bayilere nazaran,siz yanılmıyorsam Silivri'de ikamet ediyordunuz, Honda Marmara size yakın ve bana ikinci en uygun fiyatı orası vermişti,bayii aradığınızda garanti ile ilgili sorununuz var mı yok mu konuşun, olumsuz konuşmazlarsa 33500 km de bakıma gidebilirsiniz,her hangi bir şikayetiniz yoksa 6500 km de bakıma girmeye gerek yok bence.

Aracınız
Civic FC5 2019
Hocam merhaba, malesef Çiftkurtlar servisi artık yetkili değil,diğer bayilerden fiyat almanız gerekecek,genelde damla bir nebze daha uygun oluyor diğer bayilere nazaran,siz yanılmıyorsam Silivri'de ikamet ediyordunuz, Honda Marmara size yakın ve bana ikinci en uygun fiyatı orası vermişti,bayii aradığınızda garanti ile ilgili sorununuz var mı yok mu konuşun, olumsuz konuşmazlarsa 33500 km de bakıma gidebilirsiniz,her hangi bir şikayetiniz yoksa 6500 km de bakıma girmeye gerek yok bence.
Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için. Herhangi bir şikayetim yok aslında, daha uygun oluyorsa en azından bakım atlamamak adına erken gireyim istedim. En güzeli beklemek 33500u tekrar teşekkür ederim, hayırlı forumlar dilerim.

Geri