fc5 e 300 tl ye 10.000 bakım yaptık.

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar tamamen kendi terciğimdir aracım garantiden düşebilir sıkıntı değil bu riski alıyorum.Bakım ücretleri malesef cep yakıyor.servisin 1225 lira istediği bakım fiyatını çok buldum.filitreleri bosch marka aldım hepsi 150 tl.Daha sonra yağcıya gittim 150tlde yağa istedi filitreleride işcilik almadan taktı.toplamda 10000 bakımı 300 liraya hallettik .6 taksit :)

Aracınız
Civic FC5 2017
Arkadaşlar tamamen kendi terciğimdir aracım garantiden düşebilir sıkıntı değil bu riski alıyorum.Bakım ücretleri malesef cep yakıyor.servisin 1225 lira istediği bakım fiyatını çok buldum.filitreleri bosch marka aldım hepsi 150 tl.Daha sonra yağcıya gittim 150tlde yağa istedi filitreleride işcilik almadan taktı.toplamda 10000 bakımı 300 liraya hallettik .6 taksit :)
Saygı duyarız

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Honda CRV
Saygı duyarız

Olay bu iste servis zaten garantiden bisey degiscekse 6 senede o parayi aliodu sizden 300 liralik ise 1000 1500 istio. Kitaociktan okuyun sanziman yagi fren yagi gibi malzemeler ne zaman degisio buji ne marka istio ona gore artik kendiniz yaptin. Bende sizin sizin kendim yapiyorum hatta bizat kendim degisiyorum yagimi filtrelerimi fren yagini direksiyin yagini ne varsa bakimlarim 200 240 tl aracim mazda Aletleri circirlari aldim 3 senedir kendim yapiyorum Youtune izliyorum ogreniyorum hemde cok zevkli. Kitapcigi da ezberledim hangi km ne digiscek ne takilcak hepsini hatim ettim ?

Aracınız
Civic FC5 2017
Olay bu iste servis zaten garantiden bisey degiscekse 6 senede o parayi aliodu sizden 300 liralik ise 1000 1500 istio. Kitaociktan okuyun sanziman yagi fren yagi gibi malzemeler ne zaman degisio buji ne marka istio ona gore artik kendiniz yaptin. Bende sizin sizin kendim yapiyorum hatta bizat kendim degisiyorum yagimi filtrelerimi fren yagini direksiyin yagini ne varsa bakimlarim 200 240 tl aracim mazda Aletleri circirlari aldim 3 senedir kendim yapiyorum Youtune izliyorum ogreniyorum hemde cok zevkli. Kitapcigi da ezberledim hangi km ne digiscek ne takilcak hepsini hatim ettim
Yani de bunu garanti bittikden sonra yapmak bana daha mantıklı gibi geliyor sanki hocam.birde Orjinal yedek parça ile yan sanayi hiç bir zaman aynı olmaz

Aracınız
Olay bu iste servis zaten garantiden bisey degiscekse 6 senede o parayi aliodu sizden 300 liralik ise 1000 1500 istio. Kitaociktan okuyun sanziman yagi fren yagi gibi malzemeler ne zaman degisio buji ne marka istio ona gore artik kendiniz yaptin. Bende sizin sizin kendim yapiyorum hatta bizat kendim degisiyorum yagimi filtrelerimi fren yagini direksiyin yagini ne varsa bakimlarim 200 240 tl aracim mazda Aletleri circirlari aldim 3 senedir kendim yapiyorum Youtune izliyorum ogreniyorum hemde cok zevkli. Kitapcigi da ezberledim hangi km ne digiscek ne takilcak hepsini hatim ettim

Kesinlikle katiliyorum, eskiyen parcanin yerine yeni orijinal parca geldikten sonra hic bir problem olmaz. Tek sikinti orijinal parcalarin pahali olmasi.. Oda mecbur. Insanlar yavas yavas bilinclenmeye basliyor, Amerika da insanlar bir cok islerini garajlarinda hallediyorlar.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Honda CRV
Kesinlikle katiliyorum, eskiyen parcanin yerine yeni orijinal parca geldikten sonra hic bir problem olmaz. Tek sikinti orijinal parcalarin pahali olmasi.. Oda mecbur. Insanlar yavas yavas bilinclenmeye basliyor, Amerika da insanlar bir cok islerini garajlarinda hallediyorlar.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
gaGaranti olayi zaten cok sacma Sifir araba ne olabilir ki ?Asil garnatiyi 5 10 yas arasi olmasi lazim 5 yasinda araca ne olabikir ki

Aracınız
Honda CRV
Serviste castrol koyuyo 450 yazio piyasa da ayni yag 160 tl . Fiktre dedigin zaten pamuk parcasi uzerinde Blueprint filtron mahle mann yazinca araba mi bozulcak Honda yazinca arabaya bisey olmuyor mu ? Garanti tamaen somurgecilik bi de 6 yil Allahtan 10 yil degil ????
Bi de en kicik oldigim bizim bu milletimizin cahilligi yaw ben her hafta acarim kaputumu bakarim sivilari kontrol ederim yaglarin rengine bakarim ne durumda hava filtremi cikarim icini silerim calistiririm motoru dinlerim komsu adam gelir bozuldu mu ? Bozulunca mi aciliyo bu kaput sadece alla alla ???

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
gaGaranti olayi zaten cok sacma Sifir araba ne olabilir ki ?Asil garnatiyi 5 10 yas arasi olmasi lazim 5 yasinda araca ne olabikir ki
Üretici firmalar maliyetleri düşürmek için zaten çoğu parçada ucuza kaçarak "kısıtlı ömürlü" olarak üretiyor ve kullanıyor. Kitapçıkta da yazıyor zaten araçlarımızın bir kullanım ömrü var.
Garanti zaten olağan dışı bir durumla karşılaşıldığında, üretici firma bir hata yaptığında bunu kabul edeceği için var ve 3 yıl kesin garanti altında araçlar.
Size tekneloji marketlerinde soruyorlar ya aldığınız telefonu laptopu vs. şu kadar ücretle +3 yıl daha garanti uzatmak ister misiniz diye bizim servis bakımı da o hesap :D

Geri