fc5 e 300 tl ye 10.000 bakım yaptık.

Aracınız
Civic FC5 2017
gaGaranti olayi zaten cok sacma Sifir araba ne olabilir ki Asil garnatiyi 5 10 yas arasi olmasi lazim 5 yasinda araca ne olabikir ki
Öle demeyin burada bir üyenin Honda bloku çatlatmişti garantiden değişim sağlandı . Garanti bir işe yaramıyor üç yasındakı arabaya bir şey olmaz diye düşünmek yanlış olur.

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bende herkesin tercihine saygı duyuyorum. Bencede bakımlar pahalı. Fakat bende hatırlıyorum bir arkadaşın motor bloğu çatlamıştı yeni araç, diğer yandan olası bir şanzıman arızası ciddi maliyetli işler. O yüzden belki 6 yıl olmasada en az 3-4 yıl garantiyi bozmam sanırım.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk

Aracınız
Civic FC5 2019
Bende herkesin tercihine saygı duyuyorum. Bencede bakımlar pahalı. Fakat bende hatırlıyorum bir arkadaşın motor bloğu çatlamıştı yeni araç, diğer yandan olası bir şanzıman arızası ciddi maliyetli işler. O yüzden belki 6 yıl olmasada en az 3-4 yıl garantiyi bozmam sanırım.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
Ben yazacaktim. Siz yazmışsınız. Bende 6 yil gitmeyi düşünmüyorum. İlkn10bin zaten ucretsiz. Yanin2 yil sonunds adacin durumuna gore gitmeyi dusunuyorum aslinda. Ama şöyle bi durum var. 2 gundur koltuk asagi inerken kuut diye ses geliyor. Al basina belayı. Garantide olmasa bi ton para. Ama kronik sorunluymus koltuk

.

Aracınız
Civic FC5 2017
Serviste castrol koyuyo 450 yazio piyasa da ayni yag 160 tl . Fiktre dedigin zaten pamuk parcasi uzerinde Blueprint filtron mahle mann yazinca araba mi bozulcak Honda yazinca arabaya bisey olmuyor mu ? Garanti tamaen somurgecilik bi de 6 yil Allahtan 10 yil degil
Bi de en kicik oldigim bizim bu milletimizin cahilligi yaw ben her hafta acarim kaputumu bakarim sivilari kontrol ederim yaglarin rengine bakarim ne durumda hava filtremi cikarim icini silerim calistiririm motoru dinlerim komsu adam gelir bozuldu mu Bozulunca mi aciliyo bu kaput sadece alla alla
Filtrenin yapısı parçanın mukavemeti bile farklı oluyor .Orjinal her zaman orjınaldir. Size en ufak bir örnek vereyim.
Kombim de sürekli basınc artısı oluyordu arastırdım vana sızdırıyormus Orjinal parça 120 TL yan sanayısı 30 TL di bende nolucak sanki vana değil mi diyip gittim yan sanayısını aldım evet vana aynı ama bir milim kısa ve kalındı ve montaj yapmak için kombının alt sacını büktürüp öle takmam gerekti sonucta taktım mı taktım ama bir saat ugraştim orjınali olsaydi şak diye takacaktim. Orijinal her zaman yan sanayıden farklıdır bunu göz ıle en görmeyebılirsiniz ve aynı dıyebılırsınız ama aynı değil emin olun tabi bu bazi parçalar hariç.

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
150 liraya 0w-20 yağ mı varmış? :)

Daha önce bir konuya yazmıştım. VW Polo'm için sadece hava filtresinin parçacıya geliş fiyatı yaklaşık 80 liraydı. Sarıcı abi ben bunu sana 100 liradan aşağı vermem o da tanıdıksın diye dedi. Gözlerimle gördüm ben geliş fiyatını. Filtre mann ve polo'nun orjinal filtresiydi.

150 liraya 3 filtre :) iyimiş...

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FC5 2017
150 liraya 0w-20 yağ mı varmış? :)

Daha önce bir konuya yazmıştım. VW Polo'm için sadece hava filtresinin parçacıya geliş fiyatı yaklaşık 80 liraydı. Sarıcı abi ben bunu sana 100 liradan aşağı vermem o da tanıdıksın diye dedi. Gözlerimle gördüm ben geliş fiyatını. Filtre mann ve polo'nun orjinal filtresiydi.

150 liraya 3 filtre :) iyimiş...

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eneos 154 lira. Ayrıca filtre seti olarak da;

Alınabilir. Ben de aracımı aldığımdan beri şanzıman yağı hariç hep dışarıda yaptırdım bakımlarını. Örnek olarak vereyim, hava filtresini 5bin km'de kendim değiştiririm. Bugüne kadar Rixenberg, Grat, Wunder, Nf, Real markaları kullandım hiçbirinde de bir sorun yaşamadım. Bunların arasından Rixenberg daha kaliteli diyebilirim.

Aracınız
Civic FC5 2019
VW aracım vardı satıp honda aldım.
Servis kitabında bakım aralığı 30.000 yazıyor. Doğuş 15.000 diyor. 30.000 de gelirim dedim garantiden çıkar dediler. Kitap böyle deyince kitap evrensel dediler. Almanlar Türkçe okur yazar mı olmuşlar dedim. cevap yok. Almanya'ya yazdım cevap yok.
Bakım mevzusu sadece para değil.Yeni nesil yağlar ve motorlar 30.000 şeklinde oluyor. Ama Türkiye distürübitörü vahşi kapitalist olduğu için ve T.C. Sanayi Bakanlığı da umursamaz olduğu için bu adamlara para kazanacak diye ülkemizin çevre kirliği el birliği ile destekleniyor.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
VW aracım vardı satıp honda aldım.
Servis kitabında bakım aralığı 30.000 yazıyor. Doğuş 15.000 diyor. 30.000 de gelirim dedim garantiden çıkar dediler. Kitap böyle deyince kitap evrensel dediler. Almanlar Türkçe okur yazar mı olmuşlar dedim. cevap yok. Almanya'ya yazdım cevap yok.
Bakım mevzusu sadece para değil.Yeni nesil yağlar ve motorlar 30.000 şeklinde oluyor. Ama Türkiye distürübitörü vahşi kapitalist olduğu için ve T.C. Sanayi Bakanlığı da umursamaz olduğu için bu adamlara para kazanacak diye ülkemizin çevre kirliği el birliği ile destekleniyor.
Civic X ler ABD de 10 bin km bakım prosedürü.

Geri