Civic FC5 Fc5 eco

Aracınız
Civic FC5 2019
Herkese merhaba arkadaşlar. Tokattan yazıyorum , yeni katıldım aranıza . Önümüzdeki günlerde fc5 eco alacağım kısmet olursa. Aklımda 2 soru işareti var. Aracın performansı beni üzer ve altının yere yakın olması köy yollarında sıkıntı yaşatır mı . Şimdiden çok tşk ederim . İyi forumlar

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Herkese merhaba arkadaşlar. Tokattan yazıyorum , yeni katıldım aranıza . Önümüzdeki günlerde fc5 eco alacağım kısmet olursa. Aklımda 2 soru işareti var. Aracın performansı beni üzer ve altının yere yakın olması köy yollarında sıkıntı yaşatır mı . Şimdiden çok tşk ederim . İyi forumlar

Hoş geldiniz, araç atmosferik motor olduğu için devirli kullanır iseniz üzmez, köy yolu dediğiniz yol çok kötü değil ise dikkatli gider iseniz sorun olmaz, ancak yol gerçekten kötü ise otomobil yerine suv tarzı bir araç düşünün.

Aracınız
Civic FC5 2018

Hayırlı olsun aracınız. Alti Toyota kadar alcak degil ama yuksek kasislere dikkatli girmek lazim yoksa alti vuruyor. Performans konusuna gelince bence biraz hantal kalıyor ya da gaza basinca gec tepki veriyor.

Bende 1 ay once 2015 ibiza vardi sifir almistim onu satip eco elegance aldim. Ibizadan sonra kalite olarak biraz düşük geldi arac, ozellikle yuksek hızda icerdeki uğultu ses yüzünden insan korkuyor ;) ibiza da WW nin en ucuz arabası bide.. Aman aman bir arac değil zaten ama en azindan kaporta ses yalıtımı konfor açısından tok bir araçti.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FC5 2018
Bu arada araci sifir aldıysanız serviste ses yalıtımı yapılıyor ise mutlaka yaptırın derim bozuk yolda can sıkabilir.

GM1913 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FC5 2018
Ibiza nin ustun olabilecegi tek konu ses yalitimi olabilir. Yoksa alt segment bir aracın sadece aks araligi mesafesi bile aradaki konfor da ucurum yaratiyor. :)
Hayırlı olsun aracınız. Alti Toyota kadar alcak degil ama yuksek kasislere dikkatli girmek lazim yoksa alti vuruyor. Performans konusuna gelince bence biraz hantal kalıyor ya da gaza basinca gec tepki veriyor.

Bende 1 ay once 2015 ibiza vardi sifir almistim onu satip eco elegance aldim. Ibizadan sonra kalite olarak biraz düşük geldi arac, ozellikle yuksek hızda icerdeki uğultu ses yüzünden insan korkuyor ;) ibiza da WW nin en ucuz arabası bide.. Aman aman bir arac değil zaten ama en azindan kaporta ses yalıtımı konfor açısından tok bir araçti.

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Ibiza nin ustun olabilecegi tek konu ses yalitimi olabilir. Yoksa alt segment bir aracın sadece aks araligi mesafesi bile aradaki konfor da ucurum yaratiyor. :)

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Tabiki ıbizadan cok daha üstün. Ama gel gör ki biri hondanin TR deki kafa arabasi, digeri WW nin en ucuz arabasi.

S

Silinen üye 11736

Guest
Arabanın altı gerçekten alçak önceden Opel Astra H hatchback kullandım Fiesta kullandım. İkisinden de alçak altı var. Kasisler korkulu rüya olabilir dikkat etmiyorsanız. Sürüş keyfi var.
@Halitaltun8

Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ugr60

0
Kardeşim foruma hoşgeldin. Tokat merkezde misin? Araç olarak fc5 ile farklı olarak aklında hangi modeller var bilmiyorum ama bence honda seni genel manada memnun edecektir. Alçaklık olarak ben 2 yıldır dizel fc5 kullanıyorum daha alyını sürtmedim. Bu birazda dikkat gerektiren bir durum. Karar senin tabii ama uzun kullanım sorunsuzluğu, 2. Eldeki gücü gibi etkileri düşünürsen honda kesinlikle mantıklı olacaktır.

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Kardeşim foruma hoşgeldin. Tokat merkezde misin? Araç olarak fc5 ile farklı olarak aklında hangi modeller var bilmiyorum ama bence honda seni genel manada memnun edecektir. Alçaklık olarak ben 2 yıldır dizel fc5 kullanıyorum daha alyını sürtmedim. Bu birazda dikkat gerektiren bir durum. Karar senin tabii ama uzun kullanım sorunsuzluğu, 2. Eldeki gücü gibi etkileri düşünürsen honda kesinlikle mantıklı olacaktır.

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Tokat merkezdeyim evet . F/p olarak alternatif başka bi araç bulamadım . 170 gibi bi tutar çıkartabiliyorum. Sedan olması lazım . Dizeller de bu dolulukta bu fiyata başka bi araca rastlamadım. Muhtemelen eco alacam gibi . Cevaplarınız için tşk ederim

Aracınız
Civic FC5 2018
altının yere yakın olması gerçekten sizi üzer ben kayseri ve nevşehirin köylerine çok gittim geldim kesinlikle yere çok yakın bu araçlar yollar için üretilmiş taşa toprağa gelmiyor haberiniz olsun.

Geri