Civic FC5 Fc5 eco

Aracınız
Civic FC5 2017
Hayırlı olsun aracınız. Alti Toyota kadar alcak degil ama yuksek kasislere dikkatli girmek lazim yoksa alti vuruyor. Performans konusuna gelince bence biraz hantal kalıyor ya da gaza basinca gec tepki veriyor.

Bende 1 ay once 2015 ibiza vardi sifir almistim onu satip eco elegance aldim. Ibizadan sonra kalite olarak biraz düşük geldi arac, ozellikle yuksek hızda icerdeki uğultu ses yüzünden insan korkuyor ;) ibiza da WW nin en ucuz arabası bide.. Aman aman bir arac değil zaten ama en azindan kaporta ses yalıtımı konfor açısından tok bir araçti.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yazin seat Leon style paket kullandım full 3 günde 1200 km yaptım, bu bahsettiğiniz kadar fark yok FC 5 ile bırde Ibiza ile karsılastırmışsınız..arnavut kaldırımında ses yalıtımı belli olur o kadar bahsettiğiniz kadar yalıtım hondada kötü değil vurmuşsunuz ama öldürmek için vurmuşsunuz tamam yalıtım cok iyi değil ama o kadar da kötü de değil

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Yazin seat Leon style paket kullandım full 3 günde 1200 km yaptım, bu bahsettiğiniz kadar fark yok FC 5 ile bırde Ibiza ile karsılastırmışsınız..arnavut kaldırımında ses yalıtımı belli olur o kadar bahsettiğiniz kadar yalıtım hondada kötü değil vurmuşsunuz ama öldürmek için vurmuşsunuz tamam yalıtım cok iyi değil ama o kadar da kötü de değil

Hocam hondayi bende kullanıyorum bende para verdim ve su anki aracim. Olani söylüyorm insan kendi malını kötüler mi hic? Düşünün yani ibiza bile ki almanin en dandik arabasi diyorum onunla kıyaslıyorum. Sizin bindiğiniz leonu bilemem ama benim ibizada tık ses yoktu. 4 sene bende kaldi kaporta boya tas gibi idi. Ses yalıtımı desen icerden motor sesini duyamazsin ki cok kez arac sıcak iken çalışır durumda marsa basmisimdir.

GM1913 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FC5 2017
Hocam hondayi bende kullanıyorum bende para verdim ve su anki aracim. Olani söylüyorm insan kendi malını kötüler mi hic? Düşünün yani ibiza bile ki almanin en dandik arabasi diyorum onunla kıyaslıyorum. Sizin bindiğiniz leonu bilemem ama benim ibizada tık ses yoktu. 4 sene bende kaldi kaporta boya tas gibi idi. Ses yalıtımı desen icerden motor sesini duyamazsin ki cok kez arac sıcak iken çalışır durumda marsa basmisimdir.

Hyr arkadasım olanı solemıyorsun olan bu değil kullanmasam tamam dıyecegım ...kullandığım Leon style otomatik ti ve son kasa 20 bindeydi sıfır gibiydi yani tamam hondadan sessiz ama abartılacak kadar da kötü değil fc5 ler ...

Aracınız
Civic FC5 2018
Hyr arkadasım olanı solemıyorsun olan bu değil kullanmasam tamam dıyecegım ...kullandığım Leon style otomatik ti ve son kasa 20 bindeydi sıfır gibiydi yani tamam hondadan sessiz ama abartılacak kadar da kötü değil fc5 ler ...

Ne dememi istiyorsunuz alan arkadas sormus koy yolunda kullanicam diye. Sifir ses muhtesem yalıtım mi diyeyim? Gerci benim demem gerek yok kendisi zaten gorecek. Her taraf bu şikayetlerle dolu degil mi zaten? Arac tabiki fiyatına göre alinabilecek en iyi arac. Konu sahibi arkadas eksiklerini öğrenmek istemis bende söyledim. Aynı araçtan iki adet var biri 19 biri 18 yüksek hizda hele bide asfalt bozuksa içeride insanlar birbirlerini duyamıyor. Yalıtım olmamış arkadas zorlamanin manası yok.

Aracınız
Civic FC5 2017
Ibiza yı abartıp FC 5 i bitirmeniz yuzunden yorum yapma gereksinimi duydum fc 5 in yalıtımı iyi demiyorum ama Leon la ıbızayla arasında dağlar kadar fark yok bunu demeye calısıyorum ben.. birde içerde korkuyoruz demişsiniz.... Tmm VTEC 2 için dıorsanız tmm ama FC 5 için hyr..

Aracınız
Civic FC5 2019
Gönül rahatlığıyla alın binin. Allah kaza bela vermesin. Kırmızı ışıkta fişek gibi çıkıyım demezsen, bennserin kanlı sürerim dersen ,sıkıntı yok. Aslında biraz yaşlada alkalı. Delikanlılar biraz performansı az bulabilir. Bizim gibi 40 yaş üstüne sanırım tatminkar gelir.
Yere yakınlık öyle korkulacak kadar değil. Tabi bu yola ve bakış açısına göre değişir.
170000 bandında alınabilecek en mantıklı araç honda. Hem pirim yapar,hem sorun çıkarmaz,hem ikinci eli hızlı.hem hem hem...
Tabiki lüks ve beklentide sınır olmaz.
Keşke imkanımız olsada hepimiz mercedese binsek. Ses felan kafamıza takmasak.
Honda güzel araç .

Aracınız
Civic FC5 2018
Ibiza yı abartıp FC 5 i bitirmeniz yuzunden yorum yapma gereksinimi duydum fc 5 in yalıtımı iyi demiyorum ama Leon la ıbızayla arasında dağlar kadar fark yok bunu demeye calısıyorum ben.. birde içerde korkuyoruz demişsiniz.... Tmm VTEC 2 için dıorsanız tmm ama FC 5 için hyr..

Dostum ibiza ile ses yalıtımı kiyasi yapıyor isek gidip ibizaya binmeni tavsiye edecegim 1 ay once onu sattim bunu aldım leonu bilmem ben, ben bindiğim ibizadan bahsediyorum. Yada yaz nette araştır ibiza nasil bir arac seslimi sessizmi diye. En küçük ornek bunla çamurlu yoldan geç ve davlumza çarpan taslarin sesini nasil hissettiğine bak.tekrar söylüyorum honda tabiki ibizadan cok üstün bir aracı lakin yalıtımı konusunda ibizadan bile zayif..

Ad Soyad
ST
Aracınız
Diğer Markalar
Benim gibi C-180 Mercedes'ten inip FC5'e binen biri ses yalıtımı konusunda rahatsızlığını dile getirse anlarım ;). FC5'in bana göre en önemli eksiği çamurluk içlerinde yalıtımın olmaması. En ufak taş parçalarının bile sesi bariz geliyor. Ama yapacak bir şey yok tabii.. Bunları bile bile aldık ve keyifle binmeye devam edeceğiz. Daha önce 2005 ve 2008 model civic sahibi olmuşbiri olarak tekrardan civic almaktan hiç tereddüt etmedim. İnanın deneme sürüşü bile yapmadım. Bindiğiniz arabadan keyif almaya çalışın derim. Honda gerçekten kendini kanıtlamış iyi bir araba. Tabii ki eksiklikleri olacaktır. Zamanla giderilecek eksiklikler olduğunu düşünüyorum. keyifli sürüşler...

Aracınız
Civic FC5 2017
Dostum ibiza ile ses yalıtımı kiyasi yapıyor isek gidip ibizaya binmeni tavsiye edecegim 1 ay once onu sattim bunu aldım leonu bilmem ben, ben bindiğim ibizadan bahsediyorum. Yada yaz nette araştır ibiza nasil bir arac seslimi sessizmi diye. En küçük ornek bunla çamurlu yoldan geç ve davlumza çarpan taslarin sesini nasil hissettiğine bak.tekrar söylüyorum honda tabiki ibizadan cok üstün bir aracı lakin yalıtımı konusunda ibizadan bile zayif..

Zayıf oldugu nu zaten kabul ediyorum ama o kadar da öldürecek kadar değil ibizayı kullanmaya gerek yok leonun bu yaz içinden gectim lastik vs kış sartları etkılı olabılır ama bana öle aham Şaham bi fark göremedim.... Hondada hangi lastıgı kullanıyorsunuz acaba..

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
@ysfakc @Honda_Civic_
Sayın CivicTR üyelerimiz. Konu ile ilgili yorumlarınızı yaptınız. Farklı fikirlere sahip olabilirsiniz. Fakat birbirimize saygı duymamız gerekiyor. Bırakın konu sahibi kendi değerlendirsin. Münakaşa ederek konuyu sabote etmiş oluyorsunuz. Biz forumda bu tür olayları uygun görmüyoruz. Keyifli forumlar dilerim...

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Geri