Fc5 exe. Eco verip rs hb

Ugr60

0
Cvt şanzıman olumsuz anlamda tabiki etkilemiş performansı. Kendi adıma günlük kullanımda bana yeterli performansı sunuyor hem de sakin kullanıma uygun. Yani sonuçta ne kadar seri ve hızlı kullanıyoruz ki araçlarımızı malum yakıt piyasası da ortada. Sonuç olarak herkesin fikri farklı tabiki ama ben kendi adıma memnunum. Saygılar. [MENTION=6401]Ugr60[/MENTION]
Saygılar bizden hocam kazasız belazsız güzel günlerde kullanın aracınız güzel..

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic hb için bir yazılım değişikliği ile bence performans arttırılabilir. Belkide de vardır şu anda neticede araç turbolu ben hiç araştırmadım ama. Zaten benzin olmuş 6 tl nereye basacan oda ayrı bir mevzu :D

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Civic hb için bir yazılım değişikliği ile bence performans arttırılabilir. Belkide de vardır şu anda neticede araç turbolu ben hiç araştırmadım ama. Zaten benzin olmuş 6 tl nereye basacan oda ayrı bir mevzu :D

Hondata var yazilim olarak mevcut zaten. Ayrica benzin 6tl olmasindan ziyade otobanlarda giseden giseye hiz siniri var burada 132yi gecen direkt cezayi yiyor. Giseden ciktim diye sevinmeyin, sehir ici otobanda da geziciler mevcut

iPhone cihazından CivicTR mobile app tarafından gönderildi.

Aracınız
Hondata var yazilim olarak mevcut zaten. Ayrica benzin 6tl olmasindan ziyade otobanlarda giseden giseye hiz siniri var burada 132yi gecen direkt cezayi yiyor. Giseden ciktim diye sevinmeyin, sehir ici otobanda da geziciler mevcut

iPhone cihazından CivicTR mobile app tarafından gönderildi.

Ben çözümü buldum sıfır aldım aracımı sitenin otoparkında yatırıyorum işe bisikletle gidip geliyorum. şimdide motosiklet alacağım araştırıyorum yeni yılda arabaya mecbur kalmadıkça binmeyeceğim. Bu da benim çözüm yolum :D

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Ben çözümü buldum sıfır aldım aracımı sitenin otoparkında yatırıyorum işe bisikletle gidip geliyorum. şimdide motosiklet alacağım araştırıyorum yeni yılda arabaya mecbur kalmadıkça binmeyeceğim. Bu da benim çözüm yolum :D

O zaman yeni konumuz fiyat performans motorları hangileri piyasası kaça gider kaç kuruş yakar :D

kayhanbozkus

0
Yönetici
Yatir cocuklara yatirim olarak malum bekledikce deger kazaniyor

VTEC Otomatik (ES7) - Beyaz - 2004
Elegance Eco Otomatik (FB7) - Beyaz - 2013
Elegance Eco Otomatik (FC5) - Beyaz - 2017

Şu an piyasada bu sınıfta performans açısından Opel astra 200 hp olan var, p modunda arac normal 140 hp gibi S modunda performansı alabilirsiniz 8.1 sn Opel astra 200hp olan 7.1 sn
Sorarsanız 182 hp mi ???
Video ve forumlar var 170 hp sonuç alıyorlar...
170 hp BMW 520i ile çok rahat kapışıyorsunuz
320ed ye denk gelmedim...
cvt doğru törpülüyor onu da f1 i kullanıyorsunuz mükemmel mi ?? Fiyat performans a göre gayet iyi hem aile hem spor otomobil...

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

emr@h

0
Hem rs hemde hb kullanicisi olarak araçlar performans konusunda bence yeterli daha önce 1.18 i kullanicisi olarak daha iyi diyebilirim cvt performansı biraz törpülüyor olabilir ama şehir içi kullanimi için zf den daha konforlu bi şanzıman bence

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri