Fc5 exe. Eco verip rs hb

Zevkler değişiyor herhalde ,siz berbat demişsiniz bende RS in arkasına bayılıyorum. Üstelik gerçekte çok da farklı değiller , far grubu hemen hemen aynı , HB nin çift eksozu havalı duruyor ama sedanda da RS logosu var .
Ayrıca hatırlatırım sedanda olan bazı donanımlar HB de eksik

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Sedan rs de Deri döşeme anahtarsız çalıştırma sunroof
Hb de farklı far yıkama
Anahtarsız çalıştırma ve sunroof isterdim
Ama hb kasa daha çok hoşuma gitti
Sedan 122
Hb 107 güncel fiyatlar

rider

0
Tabiki zevkler ve renkler tartışılmaz fakat rs sedan da sunroof, deri koltuk, anahtarsız çalıştırma ekstraları bulunuyor hb de bunlar yok ama hb de 8 hoparlör, elektrikli bel desteği, katlanır ayna, uzaktan açılan camlar, karartılmış arka camlar, spoyler, aktif kafalık önde, çift egzoz, köpek balığı anten, far yıkama gibi artıları var. Bunlar varken fiyatı da 15 bin daha ucuz. Hb daha az yakıyor ve bagajı komple açıldığı için derinlik fazla daha verimli bence :) :)

UK61 bence ikiside harika arabalar , RS deki , deri koltuk, sunroof, anahtarsız çalıştırma benim olmazsa olmazlarımdır, ama HB deki elektrikli bel ayarı ve aktif ön kafalıkta olsun isterdim. Bu arada belirttiğim gibi HB in ortadan çift egzozu müthiş duruyor.Yalnız uzaktan açılan camlar ve katlanır aynalar bizim RS lerde de var diye biliyorum. Camları denemedim , ama aynalarımız düğme ile katlanıyor , HB de kontağa bağlı katlanmayı mı kast ediyorsunuz acaba

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
UK61 bence ikiside harika arabalar , RS deki , deri koltuk, sunroof, anahtarsız çalıştırma benim olmazsa olmazlarımdır, ama HB deki elektrikli bel ayarı ve aktif ön kafalıkta olsun isterdim. Bu arada belirttiğim gibi HB in ortadan çift egzozu müthiş duruyor.Yalnız uzaktan açılan camlar ve katlanır aynalar bizim RS lerde de var diye biliyorum. Camları denemedim , ama aynalarımız düğme ile katlanıyor , HB de kontağa bağlı katlanmayı mı kast ediyorsunuz acaba

İkisi de güzel tabiki benim için mantıklı olan hb idi o yüzden fiyatı da makul olunca aldık. Honda'nın sitesinden baktım katlanır yazmıyordu ondan dedim.

ircan

0
Aracınız
Bendeki beyaz 15000 Exe eco la fume hb dusuk km denk gelirse takasa girerim bilginiz olsun 05353408181 iletisim adresim :)

SM-A320F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaşlar selam,
Bende aracımı yeni değiştirdim fb7 den hb 1.5t ya geçiş yaptım. Araçtaki ilk izlenimlerim çok olumlu, aracın kalitesi yol tutuş, direksiyon, malzeme kalitesi yakıtı çok iyi. Ancak bir noktada arkadaş a katılıyorum. 182hp güç 220nm tork deyince haliyle beklenti yüksek oluyor. Özellikle araçta fazla kişi varken araç sağır kalıyor gibi his uyandırıyor. Bunda cvt nin etkisi büyük bencede ama yinede kesinlikle başarılı bir araç. Es7 im de vardı. Fb7 alınca onu çok aramıştım. Fk7 şimdilik beni tatmin ediyor. Herşeyden önce sportif görüntüsü yeterde artar. Yolda çok dikkat çeken bir araç. Görenler illa dönüp bakıyor :)

Geri