Civic FC5 FC5 in Tutulan Rengi Hangisi?

Aracınız
Civic FC5 2018
Kişisel görüşümdür kimseyi bağlayıcılığı yoktur;
Benim tercihim her zaman renk arabada ayırt edici olsun, göze hitap ederken -“vay arkadaş bu rengi de mi varmış” dedirtsin görene ama nerde? Altı üstü 10 tane renk var Civic sedan da.

Beyaz sevmiyorum, ne o öyle ambulans gibi. Ne kadar plasiyer varsa altlarında beyaz araba. (bu arada plasiyer vurgusu sadece filo araçlarına gönderme amacı taşımaktadır. :) )
Mavi. Ya arkadaş katalog rengidir dedik mavi aldık, sanki belediye dağıtıyor. Her yerde mavi. İki mavi Civic’in arasına bile parketmişliğim var sokakta.
Siyah, oldum olası sevmişimdir. İçinde öyle şort tshirt oturulası değildir. Her daim bir ağırlık bekler, yaşım olmuş 45, zaten ağırlaşmışım arabanın rengi iyice gömmesin beni.
Füme, bir renk bu kadar mı hoş durur bir arabada, güzeldir gideri vardır.

Aç parantez;
Kırmızı, canımızdır ciğerimizdir. Üç kuruş pahalı olsundur. Lakin RS’de vardır, tüplüsü yoktur. :)
Kapa parantez.

Arkadaşlar, renk işi tamamen algı ve taleple alakalı. Aylarca MK2 sarı golf aradım, olabiliyor. O dönem onu talep etmişim. Beyaz RS’e binmez miyim? İçinde yatarım içinde.

Keyfinize bakın, tutulmayan renk yoktur. Takıntılı müşteri vardır. :)

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Civic FC5 2018
Beyaz renkte sunroof cok guzel duruyor diye dusunuyorum. Koyu renklerde sunroof hic belli olmuyor.

Onceki aracim siyahti cok cektim :) Beyaz olsun temiz olsun diyorum. Gercekten de rahata kavustum :)

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Bence de rengin bir önemi yok. Tasarım güzel olduktan sonra her renk gider arabaya.

253516

Turbey

0
Aracınız
Beyaz olacak + 2 numara cam filmi ...yarin resimleri atarim

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Geri