Civic FC5 FC5 in Tutulan Rengi Hangisi?

Aracınız
Civic FC5 2016
96 yilinda babama ait 93 model kırmızı Torosun tavaninin renk atmasinindan dolayi yasanan soku halen atamadik galiba. Garajli evim olana kadar beyaz disi renk araba almam ben

BLA-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ozqury

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Kesinlikle zevk meselesi, kişiden kişiye değişir ama benim tercihim beyaz olmuştu, beyaz oldu ve büyük ihtimalle yine beyaz olur. Kiri fazla belli etmez, rötüş atması kolaydır ayrıca plastik yerleri piano black kaplar veya boyarsanız buzdolabı olmaktan da çıkar. :)

Aracınız
Civic FC5 2019
FC5 de tutulan renk hangisi?
Mesela fd6 da beyazdı.Ama FC5 de siyah dış plastik aksamın çokluğundan beyaz bana buzdolabı gibi geliyor.Bu benim düşüncem.
Peki ikinci elde FC5 için durum nedir acaba?
Fikir vermesi açısından. Tanıtım rengi füme. IMG_20190713_194114.jpeg

FIG-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

S

Silinen üye 20336

Guest
dizelde kırmızı olsaydı kırmızı aklımdaydı, cesaret edip mavide karar kıldım:)
Benim durumum sizinkinin tersi olmuş. Aracı alırken RS’de mavi olsaydı muhtemelen mavi alırdım. ?

Kırmızıyı beğendim ve kırmızı rengin sadece RS’de olması da seçimimde etkili oldu. ???
Beyaz RS’yi de beğendim. Siyah panjur ve beyaz araç rengini yakıştırdım.

Açıkçası en çok siyah RS’yi beğendiğim halde bakımı zor olur Antalya’nın sıcağında ısıyı soğurur v.b. diye almadım. Yeniden RS alacak olsam siyah alırdım muhtemelen. ?

Panjuru/ön ızgarası nikelaj olan FC5’lerde de gümüş renk başta olmak üzere her rengini de beğeniyorum. Çünkü Civic’in tasarımı o kadar güzel ki neye boyarsan boya şeklini bozamıyorsun... ☺️
Aksesuar ve dokunuşları aracın rengine ve panjuruna göre seçerek her renk Civic’i daha gösterişli hale getirmek mümkün sanırım.

Panjuru siyah olan modellere piano black detayları daha çok yakıştırıyorum. Hatta siyah panjur her renk Civic’e yakışacak gibi. Gri’den emin değilim ama...?
Panjuru nikelaj olanlara da nikelaj detayları yakıştırıyorum.

FK7’de en çok kırmızı ve o muhteşem fümeyi beğeniyorum. FK7’deki füme FC5’tekinden farklı sanırım... ?

Civic’in rengine göre satış istatistiği nasıldır bilemiyorum ancak solmaya önlem olsun ve kiri göstermesin diye çoğu markada olduğu gibi Honda Civic’te de beyaz satışı fazla olmuştur diye yorumluyorum... ?

Bir de “halk arasında arabayı el için alacaksın” diye bir söz vardır ya; Çoğunluk nasıl düşünürse biz de ona uyalım da satarken kolay satarız mantığı benim için hiç bir zaman bağlayıcı olmamıştır.
-Belki yarın öleceğim ve satmak bana nasip olmayacak!

En güzel araç herkesin kendi aracı ve ALLAH(c.c.) ağız tadıyla kullanmayı nasip etsin araçlarımızı hepimize...

Aracınız
Civic FC5 2019

EsDuYu

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2018
İlk arabamız Titanyum gri idi satıp Honda almadan önce Atakum sahilinde gezerken kızıma sordum hangi renk daha güzel diye sordum füme demişti dedim ya füme bulamazsak o zaman mavi de olabilir demişti demek içine doğmuş füme denk geldi.
Füme böyle biraz ağır biraz spor gibi duruyor yani her ikisinin ortası gibi, en iyisi herkesin rengi kendine güzel demek. IMG_20190930_163419.jpegIMG-20191116-WA0005.jpeg

MI 8 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri