Fc5 makyajlı kasa

Merhabalar. Araca ilk bindiğimde arka koltuk kemer işareti çıkıyor hep. sonra bilgi tuşuna basınca ya da bi kaç dk sonra kayboluyor. bu durum normal midir? Bir de mesela sağ kapı açıkken ekranda sağ kapının açık olduğunu gösteren araba şekli çıkmıyor bilgi tuşuna basınca görebiliyorum.
b9f08cdb3674b6dd48c993904a00d2ee.jpg

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kayhanbozkus

0
Yönetici
Bir de oyle deneyin eger olmazsa mekanizma sorunludur ve muayeneden gecmez. Denedikten sonra sonucu bildirirseniz forum adina sevinirim.
Muayeneye giderken arka emniyet kemerlerini bir türlü takamadım takıyorum çıkıyor takılı kalması için acaba aracın çalıştırmasımı lazım hiç denemedim

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba iyi akşamlar bu arka koltuklar için emniyet kemeri uyarısı benim aracımda yok aracım 2020 eco elegance paket bir ayarı mı var açmak için?
Merhabalar. Araca ilk bindiğimde arka koltuk kemer işareti çıkıyor hep. sonra bilgi tuşuna basınca ya da bi kaç dk sonra kayboluyor. bu durum normal midir? Bir de mesela sağ kapı açıkken ekranda sağ kapının açık olduğunu gösteren araba şekli çıkmıyor bilgi tuşuna basınca görebiliyorum.
b9f08cdb3674b6dd48c993904a00d2ee.jpg

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Redmi Note 8 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba iyi akşamlar bu arka koltuklar için emniyet kemeri uyarısı benim aracımda yok aracım 2020 eco elegance paket bir ayarı mı var açmak için?

Redmi Note 8 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam biz kapatmak istiyoruz siz açmak
Bilmiyorum paket farkı olabilir ama çokta gerekli bi özellik değil bence

35 ARS 909

Aracınız
Civic FC5 2020
2020 exe bende de yok o uyarı. Ama saçma değilmi arka koltuklarda kimse yok iken uyarı vermesi bence arızalı bir durum gibi.acaba arka koktukta eşya falan var ise yolcu olarak mı algılıyor ama ağırlık sensörü varmıdır ki civic te. İlginç gerçekten. Yada sadece bilgi amaçlı bir şeydir teypteki her açılış ekranı gibi.

Mate 20 pro cihazımdan gönderildi

Aracınız
Civic FD6 2008
2020 Eco elegance kullanıcısıyım.Aynı emniyet kemeri uyarısı bende de var.Çok sinir bozucu . kapatabileceğimiz bir ayar olsa çok iyi olur.Bilgisi olan paylaşırsa seviniriz

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri