FC5 ön göğüs trim (zırıltı) sesi

Aracınız
Civic FC5 2019
Aracımın ön göğsünden trim değil de bir zırıltı sesi geliyor. Sanki saç titriyor gibi. Ön göğsün içinden geldiğini tahmin ediyorum. Her zaman gelmiyor. Bazen rölantide bile gaz verirken zırıltı geliyor. Yetkili servis birşey bulamadı. Geniş zamanda yine getir dedi. Bu şekilde şikayeti olan var mı.

SM-G975F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaşlar merhaba konuyla ilgili bir gelişme var mı acaba ?
Yarın aracımı Ankara Honda efeye bırakacağım aynı ses sorunu için. Hondadan tamamen soğumak üzereyim gerçekten.

Hocam ben kendi problemimle alakalı çözüm buldum. Baş üstü panele bulunan bluetooth mikrofon ses yapıyordu. Lâmba kapaklarının içindeki vidaları çıkartıp akrilik çift taraflı bant ile bantladım problem çözüldü. Başına gelen arkadaşların dikkatine.

Yarın aracımı Ankara Honda efeye bırakacağım aynı ses sorunu için. Hondadan tamamen soğumak üzereyim gerçekten.

Bende çözemiyorum maalesef 15 aydın.Servise git gel git gel hiçbir değişiklik yok.farklı ustalarda çözemedi.servis artık göğüsü sökelim dedi ama ona da garanti vermiyor.ses yine devam edebilir diyorlar saçma sapan.bir de kimisi arabaya çok zarar veriyorlar söktürme felan dedi.kararsız kaldım ama bu ses sorununu halledemezsem satacağım galiba aracı iyice soğudum çünkü

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ben bu konu ustunde en cok duranlardanim belkide. Bir cok trim sesini cozdum fakat on gogus icinden gelen satih yollarda olusan sesi ne yaptiysam cozemedim. Bir cok yeri soktum forumdaki tum konulari yabanci forumlar dahil okumusumdur :) herkes gecici cozumler bulmus fakat a sutunundaki ses gibi net bir tespit malesef yok. Alismaya calisin malesef

Bende sonuç itibari ile çözemedim ve sanki dahada artti

Honda Türkiye’ye nasıl ulaşabiliriz acaba? Honda’nın sitesinden bir talepte bulunduğun zaman direk servise gidiyor talep yada şikayet neyse işte.Direk Honda Türkiye ile irtibat kuramıyor muyuz acaba?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ben en son bi tane Japonca tercüman bulup direk Honda Japonya'ya sesin videosunu felan ekleyerek mail atmayı düşünüyorum. :)
Gayet ciddiyim..

Geri