Fc5 Yakıt Tüketimi 11.5 / !!!

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Ya da lpg göstergesi bozuk
Bu hesaba göre 800 km ye yakın gitmesi gerekiyor
Benzinde 1 depo ile bu kadar yolu anca gidersin

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Bu da benm yakit degerim. Full sehir ici ama sabah ve aksam trafigi yok yogun olmayan hic durmayan eskisehir trafiginde tam ekonomi sürüşüyle kullanim degerleri.. öttü ötecek lpg sabit uyarisi

250yi gormicek gibi

IMG-20180208-WA0004.jpg

MHA-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

2017 fc5 6600km deyim arkadaşlar full depo 450 km şehir içi lpgyi opetten alıyorum yalan atacak halimiz yok honda babamın oğlu değil

HTC One_M8 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Ortalama hiziniz nedir sehirici? Bir de baska yerden yakit aldiginizda degerler fark ediyor mu? Valla ben gaza basmaya korkuyorum. Ocak sonunda aldim araci. Bu yorumlari gorsem kesinlikle girmezdim bu ise.

SM-N920C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Ortalama hiziniz nedir sehirici? Bir de baska yerden yakit aldiginizda degerler fark ediyor mu? Valla ben gaza basmaya korkuyorum. Ocak sonunda aldim araci. Bu yorumlari gorsem kesinlikle girmezdim bu ise.

Sizin degerleriniz nedir hocam?? Ben de bu konuda isyandayim...

Aynı yerden alıyorum yakıtı içiniz rahat olsun yakıt konusunda sıkıntı yapmayın 50-80 güle güle kullanın Allah kaza bela vermesin

Sizin degerleriniz nedir hocam?? Ben de bu konuda isyandayim...

Full depo 260 km gitti. Ben eski 1.6 otomatik opel meriva aracimla 300 310 gidiyordum. Cok saskinim ve bu guzel arabadan sogudum. Bunun lpg sistemi kapali devreymis mudehale edemiyorlarmis. Ileri de buna bir cozum bulurlar sanirim. Muhtemelen araba benzin performansini yakalasin diye gaz ayarini acik yapmislar. Ondan su gibi iciyor

Aracınız
Full depo 260 km gitti. Ben eski 1.6 otomatik opel meriva aracimla 300 310 gidiyordum. Cok saskinim ve bu guzel arabadan sogudum. Bunun lpg sistemi kapali devreymis mudehale edemiyorlarmis. Ileri de buna bir cozum bulurlar sanirim. Muhtemelen araba benzin performansini yakalasin diye gaz ayarini acik yapmislar. Ondan su gibi iciyor

Su gibi gazi icecekse neden gazli araba yapip hem fazladan 6000tl musteriyi zarara sokup hem de gazli arabam var ezikligini yasatiyorlar insana anlamak mumkun degil..

Aracınız
Aynı yerden alıyorum yakıtı içiniz rahat olsun yakıt konusunda sıkıntı yapmayın 50-80 güle güle kullanın Allah kaza bela vermesin

Sayin hocam yazdigimiz yorumlarin uzerine bu yorumunuzla neyi anlatmak ya da ifade etmek istediniz hakikaten cozumleyemedim..?

Geri