Civic FD6 Fd6 airbag lamba söndürmek

Merhaba uzun yolculuk esnasında airbag ışığı yandı sönmek bilmedi yaptığım işlemler, Aku kutupbasi sokmek , ön yolcu ve sürücü koltuk altındaki soketleri sokup taktım ve airbag sigortasıni soktum taktım lambas sonmedi başka ne yapmalıyım araba premium civic ,2007

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
@noliya geçmiş olsun biraz uğraşıyla çözmüşsünüz, sizi anlıyorum ama sürekli whatsapp istemeniz bence doğru değil, forum platformlarının amacı zaten birazda anonim kalabilmek (y)
Bu sol arka airbag soket temassızlığı da sanki kronik sorun gibime gelmeye başladı, @w0lkan hocam sizdeki temassızlıkta mı sol arkada idi?

Evet bendeki de sol arkaydı. Sağ tarafı da açıp bakmak lazım aslında. Sağ tarafta rahat olan kablolar sola geçince yön değişiminden kaynaklı kasma yada kablonun geliş açısına bağlı zamanla temassızlığa sebep oluyor olabilir. Bilinçli yapılan bişey de olabilir(süreli ömürlü dediğimiz)

06 HONDA 2234

Aracınız
Civic FD6 2006
Slm dostlar, aracımı kaç yere götürdüysem bir türlü Airbag arıza ışığını kalıcı olarak kapatamadık. tavsiyesi olan var mı?? yardımcı olurmısınız.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Slm dostlar, aracımı kaç yere götürdüysem bir türlü Airbag arıza ışığını kalıcı olarak kapatamadık. tavsiyesi olan var mı?? yardımcı olurmısınız.
Arızaya neden yeri bulabildiniz mi? Araçta kaza varmı? Direnç olup olmadığını kontrol ettirin.
Kaza yoksa lütfen bu konuyu inceleyin.

Düzenleme: Mesajınız ilgili konuya aktarıldı.

Geri