FD6 Alırken nelere dikkat etmeli?

Aracınız
Hocam, benim araba 2008 model Elegan. Aracımı takas etmeye gittim başka bir araç ile. Neyse iki taraf birbirinin araçlarına bakarken adam benim aracın ruhsatına baktı ve dedi ki bu araba İ vtec değil, 1.6 es Elegan ve bu arabalar 41-42 eder anca benim boyasız arabama. Tabii ben de işkillenip takas etmekten vazgeçtim. Sonra eve gelip internette araştırdım ama her yerde de İ vtec diye geçiyor. Soruma gelecek olursak benim aracım İ vtec mi yoksa adamın dediği gibi 1.6 ES Elegan mı?

Teşekkürler.

Merhaba

2008 kasa civiclerde. Es yok elegance var ve i-vtec motora sahip Es kasalar 2006 da bitiyor onlar ise. Sadece vtec motora sahip Boyasız elegance aracınız 41 42 ye kendini kandırmasın onu diyen

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Osrak

0
Aracınız
Hocam çok teşekkür ederim içim içimi yiyordu kaç gündür. Alırken kandırıldım mı acaba dedim ☺☺????

Aracınız
Hocam çok teşekkür ederim içim içimi yiyordu kaç gündür. Alırken kandırıldım mı acaba dedim ☺☺

Rica ederim ruhsatta es felan yazdığını gördüm bazı araçlarda sizinki de öylemi acaba Beygir gücü vs ruhsatta yanlış yazılabiliyor kolay gelsin. :)

rsnykn

0
Aracınız
selamlar forum a yeni üye oldun
2010 civic elegance 100 000 km de 1 parça boyalı bir araç var arkadaşta 55000 istiyor çok gibi geldi ederi nedir böyle bir aracın yardımcı olursanız sevinirim
teşekkürler

Aracınız
2010 civic elegance 100 000 km de 1 parça boyalı bir araç var arkadaşta 55000 istiyor çok gibi geldi ederi nedir böyle bir aracın yardımcı olursanız sevinirim
teşekkürler

Tramer kaydına kontrol edin. Tabi şase numarasını bir sigortacı aracılığı ile kontrol ettirin. Bu fiyat uygun gibi duruyor. Boyalı parçayı iyi bir ustaya gösterin işçilik nasıl yapılmış sonra dan solma kabarma yapmasın.!

Aracınız
teşekkürler

Araç otomatik ve Benzin &LPG ise

Hızlı Satar Fiyatı: 44.500TL - 51.500 TL

Satar Fiyatı: 51.500 TL- 58.500 TL

Tok Satıcı Fiyatı: 58.500 - 63.000 TL

Ortalama Piyasa Fiyatı: 55.500 TL

Manuel ise 500-1000 TL arası aşşağı çekebilirsin

Osrak

0
Aracınız
Merhaba

2008 kasa civiclerde. Es yok elegance var ve i-vtec motora sahip Es kasalar 2006 da bitiyor onlar ise. Sadece vtec motora sahip Boyasız elegance aracınız 41 42 ye kendini kandırmasın onu diyen

Eder fiyatını söylemiş bence hocam, eğer otomatikse al derim

Merhabalar.
2012 fd6 1.6 elegance lpgsiz , 97000 de, bayi çıkışlı body kit, xenon far, navigasyon + geri görüş kamerası olan, çamurluk boyalı, full servis bakımlı gri füme renk ve içi bej deri koltuklu aracımı satmayı düşünüyorum. Şuan ne kadar piyasası vardır ilgili arkadaşlara teşekkür ederim

Geri