Fd6 civic sedan 1.8 performans

Çetin

0
Aracınız
Maşallahı var bazı arkadaşlar 2 de 100 de falan kesiliyor diyorlar ama sizinki 120 kadar geliyor

Civic Fd6 1.8
Saolasın kardeş benimki otomatik o arkadaşlar belkide düz viteste denemiştir otomatigin vites aralıkları çok fazla,sizinki 1.8 galiba ben bu araçları araştırmadan aldım aldıktan sonra 1.8 lerin az bile yakıp ama bu kasaya daha uygun motor oldugunu öğrendim nasıl siz memnunmusunuz hızlanmasından ve yakıtından

SM-E500H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Aynen bizim ki 1.8 otomatik. Yakıt olarak şuan şehir içi sürekli gösterdiği 100 km de 10-11 litre arası yaklaşık 28-30 kuruş. Şehir içi dediğim de sürekli 1. Vites 2. Vites yollar falan bozuk bu şekilde. Uzun yola çıkma fırsatımız olmadı. Ama teknik verilere göre 1.8 biraz daha az yakıyormuş. Bizde bilmiyorduk 1.8 olduğınu şans ederi denk geldi hem öğrenmiş olduk hemde almış olduk.

Benim fikrim lpg ye göre konuşuyorum benzinde kullanmadım hiç 140 beygiri hissettirmiyor. Sanırım bu da otomatik şanzımandan kaynaklanıyor

Civic Fd6 1.8

Çetin

0
Aracınız
Hocam peki lpg de yüksek devir kullanmak zarar verir mi acaba

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Valla ben bu bideodaki testi lpg de yaptım hiçte aklıma gelmiyo benzine almak kapışırken bile ama gidiyo araç zararını zannetmiyorum atmosferik bi motara napabilirsinki hele bi hondaysa çok zor ben hyundai getz ile kaç saat otobanda lpgde dip gaz gittim enufak sorun olmadı hondada olursa zaten satarım gider hiçbi arabaya bişey olmayacakta buna olacaksa yolu açık olsun derim

SM-E500H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Geri