FD6 için yardım acil

İşte ben de senin gibi fırsatçılardan bahsediyorum. Kar ettim sanıyorsun şimdi sen. Fakat araçların fiyatı artmıyor, paranın değeri düşüyor. Kimse bunu anlamıyor. Herkes durumdan şikayetçi ama kimse üzerine düşen görevi yerine getirmiyor. Ondan sonra da ülkenin durumundan şikayet et. Ne güzel... hem hiç birşey yapmayacaksın, hem de rahatlık ferahlık isteyeceksin. Yok öyle bir yer. Bunu anlayamıyoruz malesef.
Sen şimdi aracını ihtiyacı olan bir vatandaşa hakettiği fiyatıyla satsan da faydan dokunsa hayır işlesen olmaz mıydı? Aynı şekilde sen araç ararken sana da güzellik yapılsaydı ne güzel olmaz mıydı?
Şikayet etmekten başka hiçbir aktivitemiz yok malesef....

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Hocam senin gibi düşünen satıcı çok nadir bende 1.3 punto vardı 1200 ₺ masraf ettim 22000 piyasası var 20000 ₺ ilk arabasını alacak bir arkadaşa verdim ama kendim benim gibi bir satıcı bulamadım:)

F3211 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben bu fiyatları isteyenleri arayıp dalga geçiyorum. Bunlar alsın arabasının üstüne otursun, turşunu kursun...

Ben onu yapmıyorum hocam inanki ben utanıyorum arayıp ne bu diye sormaya adam dese ki sanane mal benim ister beleş veririm ister 50000 derim işine gelirse al gelmezse alma o zaman ben rezil olurum kırıcı olur olmaz. Ama çözümü de yok bulunacak gibi de değil..

İşte ben de senin gibi fırsatçılardan bahsediyorum. Kar ettim sanıyorsun şimdi sen. Fakat araçların fiyatı artmıyor, paranın değeri düşüyor. Kimse bunu anlamıyor. Herkes durumdan şikayetçi ama kimse üzerine düşen görevi yerine getirmiyor. Ondan sonra da ülkenin durumundan şikayet et. Ne güzel... hem hiç birşey yapmayacaksın, hem de rahatlık ferahlık isteyeceksin. Yok öyle bir yer. Bunu anlayamıyoruz malesef.
Sen şimdi aracını ihtiyacı olan bir vatandaşa hakettiği fiyatıyla satsan da faydan dokunsa hayır işlesen olmaz mıydı? Aynı şekilde sen araç ararken sana da güzellik yapılsaydı ne güzel olmaz mıydı?
Şikayet etmekten başka hiçbir aktivitemiz yok malesef....

Ben 56500 aldım 2000 tl tüp taktirdimmuyane bakım yaptım ve kar ettim sence

LG-D855 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Tavsiyem almadan önce 1 den 2 ye geçişleri iyice dene..senkromençlerde sıkıntı olabiliyor o modelde..direksiyonu yüksek hızlarda dene kronik sıkıntılardan biri.. İyi bi yerde check-up yaptır..tabi zevk senin para senin bişe demiyorum ama fiyat bana biraz fazla geldi model ve km ye göre.

Tavsiyem almadan önce 1 den 2 ye geçişleri iyice dene..senkromençlerde sıkıntı olabiliyor o modelde..direksiyonu yüksek hızlarda dene kronik sıkıntılardan biri.. İyi bi yerde check-up yaptır..tabi zevk senin para senin bişe demiyorum ama fiyat bana biraz fazla geldi model ve km ye göre.
Eyvallah tavsiyeleriniz dikkate mutlaka alınacaktır

Arkadaşlar hepinize görüşleriniz ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederim aracı gördüm ve almaktan vazgeçtim araç motor kaputu komple taş yemiş ve acemice resim fırçasıyla boyanmış :) sağ ön çamurluk avuç içi kadar saca kadar girmiş bir çizik bagajda aynı keza bir çizik malum kralı orijinal olsa o arabayı kapımın önüne koymam yürüyen sıkıntısız ama satıcı sıkıntılı.. Bunda da vardır bir hayır hepinize teşekkür ederim.. Güzel dost işi bir araç bulursanız haberim olsun ama siyah olmasın :) hepinize iyi akşamlar..

Aracınız
Civic FB7 2015
Hakkınızda hayırlısı olsun. Piyasada araç çok. Gönlünüze göre araç bulmanız temennisiyle

Alırken de satarken de "civiɔ"

Orijinal diye sagi solu cizik araba alacagima boyali fakat kazanin fotograflarinin oldugu bir arac almayi yeglerim. Bir heves arac alicam donup baktigimda sagi solu vuruk olacak hic benlik degil. Daha iyisine denk gelirsiniz umarim :)

iPhone cihazından CivicTR mobile app tarafından gönderildi.
İnşallah kardeşim inşallah

Geri