FD6 için yardım acil

Aracınız
Civic FB7 2015
Doğruu sizinle konuşmuştuk kusura bakmayın yoğunluktan jeton düşmedi

Alırken de satarken de "civiɔ"

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
2. El Araba piyasasinin yukselmesi normal cunku TL bazinda degerlendirmek yanlis. Sifir fiyatlar ucurum gibi artiyor haliyle 2. El de artiyor. Dolar euro firladi. Satan adam yenisini alabilmek icin hakli olarak yukseltiyor fiyati. Yeni vergi sistemi de iyice batirdi. Elestirsek de el mahkum.

iPhone cihazından CivicTR mobile app tarafından gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2015
2. El Araba piyasasinin yukselmesi normal cunku TL bazinda degerlendirmek yanlis. Sifir fiyatlar ucurum gibi artiyor haliyle 2. El de artiyor. Dolar euro firladi. Satan adam yenisini alabilmek icin hakli olarak yukseltiyor fiyati. Yeni vergi sistemi de iyice batirdi. Elestirsek de el mahkum.

Doğru söylüyorsunuz. Malesef el mahkum

Alırken de satarken de "civiɔ"

Aynen öyle..

F3211 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tek temennimiz hondaya binecek olmamız :)

Aracınız
Ben 2012 honda civic ellegance tramer kaydı 0 tl.kaput macunsuz boya vardı 56500 tl aldım tüp taktirdim 6 ay sonra 62500 sattim

LG-D855 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

İşte ben de senin gibi fırsatçılardan bahsediyorum. Kar ettim sanıyorsun şimdi sen. Fakat araçların fiyatı artmıyor, paranın değeri düşüyor. Kimse bunu anlamıyor. Herkes durumdan şikayetçi ama kimse üzerine düşen görevi yerine getirmiyor. Ondan sonra da ülkenin durumundan şikayet et. Ne güzel... hem hiç birşey yapmayacaksın, hem de rahatlık ferahlık isteyeceksin. Yok öyle bir yer. Bunu anlayamıyoruz malesef.
Sen şimdi aracını ihtiyacı olan bir vatandaşa hakettiği fiyatıyla satsan da faydan dokunsa hayır işlesen olmaz mıydı? Aynı şekilde sen araç ararken sana da güzellik yapılsaydı ne güzel olmaz mıydı?
Şikayet etmekten başka hiçbir aktivitemiz yok malesef....

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
Hocam öyle söylemeyin piyasası altından beter adamlar 2004 vtec es e 49000 istiyor 2002 ls ye 40000 istiyor bizde temiz bulunca 1 e 3 bakamıyoruz

Ben bu fiyatları isteyenleri arayıp dalga geçiyorum. Bunlar alsın arabasının üstüne otursun, turşunu kursun...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri