FD6 için yardım acil

Duzgun kullanimda honda icin oyle bir sey yok. 1milyon km yapan otomatik sanzumanli bir suru honda var revizyon olmadan hem de. Duzgun bakim ve kullanimda bir problem yaratmaz. Benim aracim 210binde ilk sahibiyim ve memnunum herhangi bir problem cikarmadi simdiye kadar.

iPhone cihazından CivicTR mobile app tarafından gönderildi.
Aynen bende sizin gibi düşündüğüm için Hondadan şaşmak istemiyorum araç orijinal olunca 1 2 göz görmüyor

F3211 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Piyasası 49 48 desek aracın orijinal oluşu yeni lastik vs vs göz önüne alınca makul gibi geliyor birde Honda olunca insanının gözü birşey görmüyor

Aracınız
İnsanlar arabalara yaptığı masrafı neden satarken çıkarmaya çalışıyor anlamıyorum. Sanki arabaya satacak diye masraf ediyor. Neymiş arabaya lastik jant takmış. Duyan arabayı lastiksiz jantsız aldı sanacak. Masraflar kullanım gereği yapılıyor.
Ben de buna tilt oluyorum. Ama malesef anlayış bu....

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
Civic FB7 2015
İnsanlar arabalara yaptığı masrafı neden satarken çıkarmaya çalışıyor anlamıyorum. Sanki arabaya satacak diye masraf ediyor. Neymiş arabaya lastik jant takmış. Duyan arabayı lastiksiz jantsız aldı sanacak. Masraflar kullanım gereği yapılıyor.

Çok doğru bir yaklaşım. Yaptığın masrafı bindiğine say derler. Ama bunu düşünen yok hiç...

Alırken de satarken de "civiɔ"

Aracınız
Dediğiniz fiyata arkadaşım geçen yıl 2010 elegance aldı. Bir yılda bu kadar fiyat artamaz. Bu fırsatçılara tama etmeyin bence. Bunlar yüzünden ihtiyacı olanlar araba alamıyor

Günaydınlar araç alındıysa hayırlı olsun bende dün akşam 2009 premium 129***binde sol arka kapı orijinal degişmiş aldım 48bine fiyatlar cok şişirilmiş halde bunlarıda göz önünde bulundurmanızı öneririm

F3211 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aynen malesef ülkemizde 2 el piyasası böyle işliyor

Çok doğru bir yaklaşım. Yaptığın masrafı bindiğine say derler. Ama bunu düşünen yok hiç...

Alırken de satarken de "civiɔ"
Hocam adam binmeye almamış ki ucuza aldıysa masraf ederim üzerine koyar satarım düşüncesinde bizde malesef bu oyuna ortak oluyoruz Elegance otomatik arabaya 105000 fiyat çekersen 2 elde böyle olur

Dediğiniz fiyata arkadaşım geçen yıl 2010 elegance aldı. Bir yılda bu kadar fiyat artamaz. Bu fırsatçılara tama etmeyin bence. Bunlar yüzünden ihtiyacı olanlar araba alamıyor

Hocam öyle söylemeyin piyasası altından beter adamlar 2004 vtec es e 49000 istiyor 2002 ls ye 40000 istiyor bizde temiz bulunca 1 e 3 bakamıyoruz

Geri