FD6 için yardım acil

Değerli forumdaşlar 2007 FD6 Elegance kahve rengi boya değişen yok orijinal 162500 km de otomatik LPGli (BRC) yürüyen alttakım şanzuman sorunsuz bakımlı lastikleri 3 haftalık gayet diri ve temiz aklıma takılan sadece kmsi sizce sıkıntı olur mu acil yardım...

F3211 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FB7 2015
Değerli forumdaşlar 2007 FD6 Elegance kahve rengi boya değişen yok orijinal 162500 km de otomatik LPGli (BRC) yürüyen alttakım şanzuman sorunsuz bakımlı lastikleri 3 haftalık gayet diri ve temiz aklıma takılan sadece kmsi sizce sıkıntı olur mu acil yardım...

Anlatıldığı kadar temizse o km 10 yaşında bi araç için çok da yüksek değil. Düşükleri de bulunabilir ama araç anlattığınız kadar temiz ve bakımlıysa sorun yok ben olsam alırdım.

Alırken de satarken de "civiɔ"

Ne kadar fiyat dediler peki bu araca

...Tengri Biz Menen...

Bisey daha var. Sen bu araci kac yıl kullanirsin ve yilda kac bin yaparsin onusda hesapla. Sattiyom dedigin zaman kac km de olur onuda hesapla

...Tengri Biz Menen...

Aracınız
Tek derdin km ise bence düşünmeden al. Kmsi gayet makul bence. Şahsen yılda 30.000 km yapıyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Anlatıldığı kadar temizse o km 10 yaşında bi araç için çok da yüksek değil. Düşükleri de bulunabilir ama araç anlattığınız kadar temiz ve bakımlıysa sorun yok ben olsam alırdım.

Alırken de satarken de "civiɔ"
Hocam alacağım büyük ihtimalle

Geri