Civic FD6 FD6 Yavaşladığında Stop Etme

Aracınız
Civic FD6 2008
Merhaba Arkadaşlar,

aracım 2008 otomatil LPG(BRC) li. Çok nadiren yavaşladığımda stop ediyordu. gaz ayarına soktum ve daha cok stop edip motor arıza ışığı yakmaya başladı. aracın bujileri, iki buji bobini ve sübap ayarı yapıldı. araç hala aynı sorunu yaşatıyor. karşılaşan var mı yardım lütfen.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Aracınız
Civic FD6 2008
bugün elektrikçiye göstereceğim iyice kontrol edecek. eğer sorun çözülmesse 2 yer buldum biri Karbüratörcü mehmet usta ve candan mühendislik oralara gidicem bakalım ne dicekler.
Hocam Küçükçekmece tepeüstündeki karbüratörcü mehmet usta mı?
Eğer orasıysa Murat Usta var orada iyi ustadır.
Kardeşim arabasının subap ayarını ona yaptırmıştı ve çok memnundu.
Bende aracımın boğaz kelebeğini temizletmiştim bende memnun kalmıştım.

Aracınız
Civic FD6 2008
@w0lkan hocam Koçaslan Honda özel servisi Ferhat Usta'dan memnun olduğunu belirtmişti, isterseniz fikir alma açısından bir onunla da görüşün.
arabanın en son kutup başlarını ben temizledim motor arıza ışığı sönmüştü tekrar yandı simdi stop etmesini bekliyorum. ettikten sonra sıcağı sıcağına arayıp görüşücem ona görede direk götürebilirim. bazı tamirciler stop etmesine şaşırıyo bazıları olur sundandır diyo ama kesin konusanı nerdeyse yok.

Aracınız
Civic FD6 2008
Hocam Küçükçekmece tepeüstündeki karbüratörcü mehmet usta mı?
Eğer orasıysa Murat Usta var orada iyi ustadır.
Kardeşim arabasının subap ayarını ona yaptırmıştı ve çok memnundu.
Bende aracımın boğaz kelebeğini temizletmiştim bende memnun kalmıştım.
aynen ustam orası banada bi arkadaşım önerdi orayı işinde iyi diye. bakalım araştırıyorum götürecek yer. hatanın tekrarlanmasını bekliyorum suanda.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
arabanın en son kutup başlarını ben temizledim motor arıza ışığı sönmüştü tekrar yandı simdi stop etmesini bekliyorum. ettikten sonra sıcağı sıcağına arayıp görüşücem ona görede direk götürebilirim. bazı tamirciler stop etmesine şaşırıyo bazıları olur sundandır diyo ama kesin konusanı nerdeyse yok.
Arıza lambasının neden yandığını önce bir öğrenin. Bilgisayar ile bir baksınlar.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
dışarda sübap ayarına 300 istiyenler var servis 350 tl dedi. servis dahamı iyidir.
Subap ayarı çok zor bir şey değil. İşin bazı püf noktalarını bilmek yeter. Benim gittiğim özel servis 150 tl.'ye yapıyor.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Geri