Fe1 sorunları bitmiyor

Ad Soyad
Kerem Paşaoğlu
Aracınız
Civic FE1 2021
Arkadaşlar merhaba. Frene bastığımda, çukura girdiğimde ve direksiyonu sağa sola cevirdigimde lukur lukur ses geliyor. ( Direksiyon kutusu değil onu biliyorum)

Bozuk zeminde ilerledigimde orta konsoldan bilye sesi gibi ses geliyor. Araba zangir zangir titriyor.

Frene bastıktan sonra ayağımı cektigimde harrrç diye ses geliyor.

Araçla seyir halinde ilerlerken gazdan ayağımı cektigimde araç deprem olurcasina silkeliyor.
Ve bu araç daha 2100 km'de.

Ad Soyad
Kerem Paşaoğlu
Aracınız
Civic FE1 2021
Arkadaşlar bir sorunla daha karşı karşıyayım. Dün yaşadığım yere yağmur yağdı ve bagajı bugün açtığımda bagaj havuzu sırılsıklamdı. Yani sıfır almış olduğum fe1 kasa civic bagaja su alıyor. Daha önce başına gelen var mı? (Aracı sıfır aldım değişen vs. yok)

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar bir sorunla daha karşı karşıyayım. Dün yaşadığım yere yağmur yağdı ve bagajı bugün açtığımda bagaj havuzu sırılsıklamdı. Yani sıfır almış olduğum fe1 kasa civic bagaja su alıyor. Daha önce başına gelen var mı? (Aracı sıfır aldım değişen vs. yok)
Bagaj kapağı üst sağ ve sol kenarlar fitile tam basmıyor. Benim de dün dikkatimi çekti. Birkaç kez şiddetli yağmur yaşadım, bagaja su aldığını görmedim. Su kanallarına bi bakın hocam. Bazen yabancı cisim kanalı kapatıyor, suyu içeri veriyor.

Ad Soyad
Kerem Paşaoğlu
Aracınız
Civic FE1 2021
Evet merhaba arkadaşlar. Aracımın sorunu bitmek bilmiyor. Direksiyonu sağa sola cevirdigimde gıcır gıcır ses geliyor. Aynı kapı gıcırtısı gibi. Veya balona elinizi sürüp çekersiniz ya aynı o ses. Başına gelen var mı

Aracınız
Civic FC5 2020
Evet merhaba arkadaşlar. Aracımın sorunu bitmek bilmiyor. Direksiyonu sağa sola cevirdigimde gıcır gıcır ses geliyor. Aynı kapı gıcırtısı gibi. Veya balona elinizi sürüp çekersiniz ya aynı o ses. Başına gelen var mı
herkesin neredeyse direksiiyon sorunu yaşıyorlar servise gösterin parça siparişi versinler anca gelir

Geri