Flanş takmak.

ic3

0
2014 Makyajlı kasa aracıma orjinal jantlarla kaliper kapağı takmak istiyorum fakat jant kaliper aralığı malum. Spacer (flanş) taksam herhangi bir olumsuzluk yaratır mı takabilir miyim sizce, h&r 4 cm yaylar var sürtme yaparmı ? birinde 18 mm. spacer buldum eibach marka.

Flanş ile balans tutar mi.

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Flanş takmak.

Flansi disarida da yaptirabilirsiniz, jant satan yerler tornacilara yaptiriyor. Sizin aracin camurluk mesafesi olculmeli ne kadar mesafe kaldiysa ona gore flans yapilmali. Ben 4x100 bijon araligini 5x114,3e cevirip type r janti kulllaniyorum 2.5cm flans var fakat surtme yapti camurluk actirdim su an memnunum. Flansla balans tutmama gibi bir sorun yok, flans gobege oturuyor jant da flansa oturuyor degisen bir sey yok

Sent from my iPhone using Tapatalk

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Tornacı flanşın iç çapına göre dışını salgısız ve boşluksuz işler ise balans problemi çıkmaz ;)

ic3

0
Flansi disarida da yaptirabilirsiniz, jant satan yerler tornacilara yaptiriyor. Sizin aracin camurluk mesafesi olculmeli ne kadar mesafe kaldiysa ona gore flans yapilmali. Ben 4x100 bijon araligini 5x114,3e cevirip type r janti kulllaniyorum 2.5cm flans var fakat surtme yapti camurluk actirdim su an memnunum. Flansla balans tutmama gibi bir sorun yok, flans gobege oturuyor jant da flansa oturuyor degisen bir sey yok

18 mm kaliper kapagi icin yeterlimi sizce camurluklara surtmuycek gibi

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Flansi sadece kaliper kapagi icin mi istiyorsunuz? Eger oyleyse once kaliper kapaginin ic kismini traslatip oyle deneyin. Oto aksesuarcilari yapiyor genelde bu sekilde, ben montaj dahil 70e taktirmistim 15jant varken

ic3

0
Flansi sadece kaliper kapagi icin mi istiyorsunuz? Eger oyleyse once kaliper kapaginin ic kismini traslatip oyle deneyin. Oto aksesuarcilari yapiyor genelde bu sekilde, ben montaj dahil 70e taktirmistim 15jant varken

hem kaliper kapağı için hemde görüntü biraz daha iyi olur gibime geliyor, traşlıyarak olacağını sanmıyorum hocam çünkü hiç aralık yok cok az birşey var oda olsa bile sağlıklı olmaz yani.

biomedigimden soruyorum, balans ayari tutsa dahi, flans vesonrasinda kaliper traslamak felan aracin guvenligi icin ibr risk midir. eger risk ise, goruntu icin alinabilecek bir risk midir ( bu sonuncusu sacma oldu sanirim :) )

Geri