Civic FD6 FREN SERTLEŞMESİ TUTMAMA

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Merhaba, araç soğuk iken vakum sistemi yeterince çalışmadığı için yaptığını düşünüyorum. Aracı çalıştırdıktan sonra hareket etmeden önce bir kaç kez gaza basın. Araç yeterli vakumu sağladığında muhtemelen şikayetiniz azalacaktır.

Aracınız
Civic FD6 2008
Bende de 2008 modeli var gitmedigim usta kalmadı hepsinin cevabı aynı bunların hepsi böyle fren hidroliğini ABS sensörlerini değiştim fren servosunu yaptırdım sonuç aynı şimdide direksiyon kutusu arızalandı aldığımdan beri sıkıntısı bitmiyor hep hayalimdi Civic herkeste överek bahsediyordu ama düşman başına ben böyle kronik arizalarla dolu bir araç görmedim kısacası Honda pişmanlıktır

PRA-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Bende de 2008 modeli var gitmedigim usta kalmadı hepsinin cevabı aynı bunların hepsi böyle fren hidroliğini ABS sensörlerini değiştim fren servosunu yaptırdım sonuç aynı şimdide direksiyon kutusu arızalandı aldığımdan beri sıkıntısı bitmiyor hep hayalimdi Civic herkeste överek bahsediyordu ama düşman başına ben böyle kronik arizalarla dolu bir araç görmedim kısacası Honda pişmanlıktır

Asıl sizin aracınızın geçmişini iyi araştırmak lazım. Bakımsız hor kullanılmış bir araç hangi marka olursa olsun sıkıntısı bitmez! Bu yüzden genellemek bence doğru değil.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Aracınız
Honda CRV
Bende 135 binde 2. El aldım. Servis ve özel servis bakım kağıtları herşeyiyle. Ben çok memnunum bundan sonra Hondadan devam inş.

Bende 135 binde 2. El aldım. Servis ve özel servis bakım kağıtları herşeyiyle. Ben çok memnunum bundan sonra Hondadan devam inş.

Araba güzel araba ama frenler konusunda bu arabada çözülmicek sıkıntılar var galiba biraz arastırdımda motor soğukken fren şişmesi erken abs devreye girmesi gibi

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2008
Arkadaşın bahsetmiş olduğu fren konusunun hor kullanmakla hiçbir alakası yok sorunu herkes biliyor yetkili servisinden özel servise kadar ama çözümü yok ve çok önemli bir sorun Ankara rampaya park etmiştim ve fren tutmadı arkada ki araca vurdum öyle söylendiği gibi biraz çalışınca düzelmiyor aracın biraz hareket etmesi gerekiyor ben hiçbir araçta çözümünün olmadığı bir arıza görmedim belki biraz pahalı olabilir ama çözümü vardır inşallah başınıza gelmez ama gelince anlarsınız birde araştırmama göre otomatik araçlarda var

Arkadaşın bahsetmiş olduğu fren konusunun hor kullanmakla hiçbir alakası yok sorunu herkes biliyor yetkili servisinden özel servise kadar ama çözümü yok ve çok önemli bir sorun Ankara rampaya park etmiştim ve fren tutmadı arkada ki araca vurdum öyle söylendiği gibi biraz çalışınca düzelmiyor aracın biraz hareket etmesi gerekiyor ben hiçbir araçta çözümünün olmadığı bir arıza görmedim belki biraz pahalı olabilir ama çözümü vardır inşallah başınıza gelmez ama gelince anlarsınız birde araştırmama göre otomatik araçlarda var

Ben birkaçtane yetkili servisi aradım böyle bir sorunla karsılasmadık falan diyorlar getirin kontrol edelim falan filan biton masraf acıcaklar yok orjinal balata yok orj disk herkez kendi yolunda.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri