Civic FC5 Geç çalışma!

Herkese mrb ;
Aracım yeni kasa honda lpg yi dışarıda prince taktırdım bazen sabahları araçım geç çalışıyor neden olabilir yardımcı olursanız sevinirim yetkiliye gittim kontak aç kap yap dediker ama. Olmadı

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

tbedir

0
Aracınız
Aynı sorun bende de oluyor ama şu şekilde. Aracı 2gun falan kullanmadığımda en az, ilk çalıştırmada 1-2 sn kadar geç mars alıyordu. Servise gittim birşeyler yaptılar olmadı tekrarladı. Aradan biraz zaman geçti tekrar götürdüm servise 3-4 gün kaldı araç incelediler her yerini kontrol etmişler birşey bulamamışlar. Bu sorunun başlıca nedeni olarak akuyu goruyorlarmis akuyu değiştirdiler ama aracı almaya gittiğimde eleman çalıştırırken gene aynı problemi tekrar yaptı çünkü araç haftasonu yatmıştı. Güldüm aldım arabayı. Şuna dikkat etmeye çalış kontağı kapatırken ayagini frenden çek öyle stop et. Bunu uygulamaya başladığından beri bende yapmadı inşaallah yapmazda.

'17 Fc5 CVC Elegance Eco AT

Ben çalıştırırken frene basıyorum bunu söyledim götürdüğümde aküden yersin dedi . Sizin dediğinizi denicem bende sizin gibi yapıyorum istop ederken ayagım frende oluyor artık frene basmam bakayım düzelcek mi öneri için tşkler iyi günler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Ben calistirirken de stop ederken de basmiyorum vtec2de oyle bir sey yok. Yeni kasada frene basmadan calismiyor mu ? Anahtarsiz giris olan modellerde vardi frene basarak calistirmak ama elegance executive hepsinde mevcut mu bu durum ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app tarafından gönderildi.

tbedir

0
Aracınız
Bugün denedim frene basmadanda çalışıyormuş. Ben otomatik araçların genel prensibi olarak biliyordum frene basıp çalıştırmayı. Honda beni yanılttı Peki frene basıp calistirma ile frene basmadan çalıştırma arasında bir fark var mıdır? Bilen biri aydinlatsin bizi.

'17 Fc5 CVC Elegance Eco AT

Geri