Civic FC5 Geç çalışma!

Herkese mrb ;
Aracım yeni kasa honda lpg yi dışarıda prince taktırdım bazen sabahları araçım geç çalışıyor neden olabilir yardımcı olursanız sevinirim yetkiliye gittim kontak aç kap yap dediker ama. Olmadı

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bugün denedim frene basmadanda çalışıyormuş. Ben otomatik araçların genel prensibi olarak biliyordum frene basıp çalıştırmayı. Honda beni yanılttı Peki frene basıp calistirma ile frene basmadan çalıştırma arasında bir fark var mıdır? Bilen biri aydinlatsin bizi.

'17 Fc5 CVC Elegance Eco AT
Frene basmadan nasıl çalışır araç sizinki fc5 AT değilmi? Frene basmadan sadece kontağı açar araç

tbedir

0
Aracınız
Frene basmadan nasıl çalışır araç sizinki fc5 AT değilmi? Frene basmadan sadece kontağı açar araç

Fc5 Eco AT Elegance paket. Anahtarsız çalıştırma yok. Ben de frensiz çalışmayacağı kanaatinde idim hatta kontağı çevirirken boşa döner diye düşünmüştüm ama bir baktım ki marş almış.

Yetkili serviste formene sordugumda frene basmana gerek yok dedi aküden yer araba dedi kontagı cevir yeter dedi bi cok otomatık frenle calısıyor ozellıkle anahtarsız araclar ama bunda gerek yokmuş dedi arkadasın dedigini uyguladın problem ortadan kalktı vallahi

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

S

Silinen üye 11736

Guest
Araç demo sanki sürekli sorun çıkıyor. Yeni araba geç ya da zor çalışır mı bu nedir anlamadım. Frene de basmıyorum yine zor çalışıyor.

ASUS_Z00AD cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri