Civic FC5 Geç çalışma!

Herkese mrb ;
Aracım yeni kasa honda lpg yi dışarıda prince taktırdım bazen sabahları araçım geç çalışıyor neden olabilir yardımcı olursanız sevinirim yetkiliye gittim kontak aç kap yap dediker ama. Olmadı

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001

İyi akşamlar. Yaklaşık 1 haftadır aracım 2-3 saat park ettikten sonra bu şekilde sanki boğuluyormuş gibi çalışıyor. Akü 1 ay önce sıfır takıldı. Arac 2019 model. Sorunun tespiti hakkında yardımcı olabilecek arkadaş var mıdır? Subap ayarı hiç yapılmadı.

MI 6 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Geçmiş olsun. Bu boğulmadan ziyade alternatörden kaynaklı bir sese benziyor. Sesten sonra şarj işareti tekrar yanıp sönüyor. Dikkatli bakın.

Aracınız
Civic FC5 2019
Geçmiş olsun. Bu boğulmadan ziyade alternatörden kaynaklı bir sese benziyor. Sesten sonra şarj işareti tekrar yanıp sönüyor. Dikkatli bakın.
Sağolun ahmet bey. Stop ettikten hemen sonra marşa bastığımda normal çalışıyor. Fakat birkaç saat sonra marş yaptığımda bu şekilde çalışıyor. Alternatör olsa her marşta aynı şekilde yapmazmı? Lpg regülatör diyaframından bahsedilmiş konuyu okudum. Acaba bir sızıntı yapıp emme manifoltuna gaz kaçıırır mı?

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Sağolun ahmet bey. Stop ettikten hemen sonra marşa bastığımda normal çalışıyor. Fakat birkaç saat sonra marş yaptığımda bu şekilde çalışıyor. Alternatör olsa her marşta aynı şekilde yapmazmı? Lpg regülatör diyaframından bahsedilmiş konuyu okudum. Acaba bir sızıntı yapıp emme manifoltuna gaz kaçıırır mı?

Eğer diyafram olsa takır takır ses yapmaz. Marş boşa döner o kadar. Marş ise çok uzun sürmüyor.
İçinizin rahat olması için öncelikle enjektörlerden gaz kaçağı varmı kontrol ettirebilirsiniz.

ywzckr

0

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Geri