Civic FB7 Gece Gece Yolda Kaldık

Cümleten hayırlı geceler. Bugün 2015 FB7 Tarzan ismini koyduğumuz aracımızı sabah saatlerinden rutin 50 bin bakımına verdik. Akşamüstü 6 gibi teslim aldık hatta bazı parçaların siparişi gerekiyormuş bu akşam bizde kalsın dediler de annem çalışmaya gittiği için bugün istedim ancak değişecek parçanın indi bir soruna yol açmayacağı söylendi. Üsküdar a geldik dönüşte, arabayı çalıştığında çok fazla şekilde titriyordu ama hiçbir uyarı vermedi. Park ettiğimiz yerden çıktık azıcık gittik ve araba gaz yememeye başladı VSA, lâstik basıncı, direksiyon lambası , motor ışığı aynı anda yandı. Yokuş yukarı çıktığımız için arab birden yol ortasında durunca kontağı kapadık sonra tekrar çalıştırdık az ileriye kenara götürmeye çalıştık fakat tam da yanaşamadık. Honda yol yardim ile görüştük bazı kontroller yaptırdılar, arabayı tekrar çalıştırdırtılar d konumuna aldık fakat araç hiçbir şekilde ileri gitmiyor , geriye kayıyordu. Yağ kontrolü yaptırdilar ve ne görelim arabada 0 yağ! Yol yardımdaki kişi bize kaskonun ücretsiz çekici hizmetini önerdi bizde kaskoyu aradık çekici bekliyoruz servise çektireceğiz. Daha önce böyle bir durum yaşayan varsa tecrübelerini, ne yapmamız gerektiğini anlatabilir misiniz?
Not:Yağ park ettiğimiz yerde akmış yani sonradan .

SM-N935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Bence bir şey olmaz cunku youuıbe da videosu vardı yağsız ve susuz en uzun çalışan araç Honda Civic açık ara öndeydi (y)

Konuyla alakasız ama bu video izinsiz paylaşımdan bir süre sonra telif yiyebilir,
Videonun orjinali bu,

Merak edenler için videonun forumda konuşulduğu konuda bu :)

Aracınız
Civic FB7 2013
Konuyla alakasız ama bu video izinsiz paylaşımdan bir süre sonra telif yiyebilir,
Videonun orjinali bu,

Merak edenler için videonun forumda konuşulduğu konuda bu :)
Biz her gün onlarca video paylaşıyoruz henüz bir telif ya da başka bir şey olmadı yani facebookta :)

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Biz her gün onlarca video paylaşıyoruz henüz bir telif ya da başka bir şey olmadı yani facebookta :)
Facebook'ta biri şikayet etmedikçe sorun yok ancak youtube böyle değil, youtube videoları görsel ve ses olarak telif açısından mutlaka inceliyor, eğer reklam kazancı aktifse öncelikli inceliyor ama yoksa bile geçte olsa mutlaka inceliyor ve telifte sıkıntı bulursa telif durumuna göre görüntü veya seste kısıtlama yapıyor, bir tanıdığım youtube'a vlog videosu koyduktan yaklaşık 1 yıl sonrasında arka plan sesi olarak koyduğu bir müziğin telifi nedeniyle videosuna kısıtlama uygulandı, sonrasında telifsiz olan bir arka plan müziği ile videoyu yeniden hazırlayıp yükleyerek sorunu çözebildi.

Aracınız
Civic FB7 2013
Facebook'ta biri şikayet etmedikçe sorun yok ancak youtube böyle değil, youtube videoları görsel ve ses olarak telif açısından mutlaka inceliyor, eğer reklam kazancı aktifse öncelikli inceliyor ama yoksa bile geçte olsa mutlaka inceliyor ve telifte sıkıntı bulursa telif durumuna göre görüntü veya seste kısıtlama yapıyor, bir tanıdığım youtube'a vlog videosu koyduktan yaklaşık 1 yıl sonrasında arka plan sesi olarak koyduğu bir müziğin telifi nedeniyle videosuna kısıtlama uygulandı, sonrasında telifsiz olan bir arka plan müziği ile videoyu yeniden hazırlayıp yükleyerek sorunu çözebildi.

Yok orası öyle de burayı kontrol edemezler bence burada kontrol sizde diye biliyorum ben youtube da oldukça rahatım karışan eden yok ceza bile yok yani 10 senedir hiç sorun yaşamadım ama 2 kez facebook hesabım kapandı şikayet nedeni ile :)

Geri