? Güncel > Benzin / Motorin / Lpg Fiyatları

Aracınız
Civic FC5 2019
LPG 'li olanlar çok daha primli olacak.. Hele ki gelen bu zamlardan sonra şahsen sıfır araç alacak olsam benzinli almazdım.
Sanıyorlarki bu zamlar düşücek bu ötv zammı her sene gelen bir zam bu fiyatar böyle kaldı benzin istasyonuna gidince şaşmayınız artık arkadaşlar fc5 ler çok yükselecek daha

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Bu zam normal bir zam değil yani petrol fiyatları ya da kur nedeniyle falan. Bu zam:

"Cumhurbaşkanı kararına göre akaryakıt ürünlerinden alınan özel tüketim vergisi (ÖTV) yüzde 54, yüzde 78 ve yüzde 189 oranında artırıldı" olarak haber edildi. Bu zam tamamen sömürge zammıdır. Pırlantadan, teknelerden, yatlardan (yakıtlarından) vs. alınmayan ÖTV milyonlarca vatandaştan alınıyor. Milyonlarca aracın yakıt kullanmasının neresi özel ki bu tüketimin de "Özel Tüketim Vergisi" adı altında vergisi çıkıyor da arttırılıyor ? Milletin kanı emiliyor gık çıkmıyor. İYi alıştık. Biz daha çok ağlarız.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Bu zam normal bir zam değil yani petrol fiyatları ya da kur nedeniyle falan. Bu zam:

"Cumhurbaşkanı kararına göre akaryakıt ürünlerinden alınan özel tüketim vergisi (ÖTV) yüzde 54, yüzde 78 ve yüzde 189 oranında artırıldı" olarak haber edildi. Bu zam tamamen sömürge zammıdır. Pırlantadan, teknelerden, yatlardan (yakıtlarından) vs. alınmayan ÖTV milyonlarca vatandaştan alınıyor. Milyonlarca aracın yakıt kullanmasının neresi özel ki bu tüketimin de "Özel Tüketim Vergisi" adı altında vergisi çıkıyor da arttırılıyor ? Milletin kanı emiliyor gık çıkmıyor. İYi alıştık. Biz daha çok ağlarız.
Siyaset içeren bir şey yazmayayım diyorum, ama dayanamıyorum. Yazdıklarına sonuna kadar katılıyorum hocam. İşin en garip tarafı da, asgari ücret veya bu ücrete yakın bir gelire sahip olup, bu durumdan rahatsız olmuyor gibi iktidarı savunan bir grup var. Nasıl gözleri kör olmuş hiç anlamıyorum. Dolar 1 krş düştüğünde iktidarı övüp, 3 TL yükseldiğinde dış güçler yaptı diyecek kadar da zeka seviyeleri düşük. Sorgulama, araştırma yerine direkt biat olduğu sürece hangi parti olursa olsun pek de bir şey değişeceğini düşünmüyorum. Allah sonumuzu hayır etsin.

Geri