Hangi Marka LPG gaz kullanıyorsunuz?

Aracınız
Civic FC5 2020
Çok teşekkürler. Benim de ilk lpg'li aracım olacak, daha önce benzin için buna yakın indirimler bulabiliyordum ama otogazda araştırıp bulamamıştım. Kozyatağında ikamet ettiğim için bahsettiğiniz istasyonu veya hemen karşısındakini kullanırım ben de eğer fiyatı benzerse.

Armour

0
Aracınız
Honda CRV
Çok teşekkürler. Benim de ilk lpg'li aracım olacak, daha önce benzin için buna yakın indirimler bulabiliyordum ama otogazda araştırıp bulamamıştım. Kozyatağında ikamet ettiğim için bahsettiğiniz istasyonu veya hemen karşısındakini kullanırım ben de eğer fiyatı benzerse.
Ben de Küçükyalı'da ikamet ediyorum. Optimum'un yanındaki Total de LPG var ve 3,29 TL. Fakat karşısındaki (sizin bahsettiğiniz yer) Total de LPG yok. Burası da Total in kendi istasyonu ve oldukça büyük bir yer ama LPG yok ne hikmetse... Biraz daha ileride Maltepe'de E-5 üzerindeki Total'de de LPG var. (Maltepe'deki de Totalin kendi istasyonu aynı zamanda) Fakat Maltepe'deki Total bana ters kaldığı için Optimum'un yanındakinden alıyorum ben. Hem piyasaya göre ucuz, hem %5 veriyor hem de Totalgaz dan memnunum ben. Tavsiye ederim. (Dipnot: Slip te Güzel Enerji yazanlar TOTAL in kendi istasyonudur, bilginize...)

Son düzenleme:
Geri