Honda bora plazada yaşadığım olay. Göçük yaptırcakların dikkatine.

Alp92

0
Aracınız
Geçen hafta c stunundaki göçükler için Ankara Bora plazaya gittim. Randevu almak için bile ilk başlarda yok biz yapamıyoruz bu hizmeti veremiyoruz demişlerdi sonra alabildik randevu. Gittim garanti kapsamında yapılcak denildi bize kağıt verildiğindede tahmini ücret 0 tl yazıyodu, buraya kadar sorun yok. Ertesi gün arabayı almaya gittim benden 141tl ücret talep ettiker. Honda Türkiye bunu bedava yapacağnı duyurdu bu ne için dedim, işçilik ücreti alıyoruz dedi sonra tartışma oldu bişeyler oldu almadılar para ama birdaha da bora ya gitmemeye karar aldım. Eğer göçük yaptırmaya gidicekseniz böyle birşeyle karşılaşacağnızı bilerek gidin.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@Alp92 Paylaşım için teşekkürler.

Aracınız
Honda İzmir Çamkıran da bana "100 ila 500 TL arası tutar" bilgisini verdi. Çok ilginç bir durum var ortada; merkez ücretsiz demesine rağmen bayiler bu onarım için para talep ediyor.

Casper_VIA_V9 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Honda İzmir Çamkıran da bana "100 ila 500 TL arası tutar" bilgisini verdi. Çok ilginç bir durum var ortada; merkez ücretsiz demesine rağmen bayiler bu onarım için para talep ediyor.

Casper_VIA_V9 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bu ara bende yaptırmayı düşünüyorum merkez müşteri hizmetlerini aradım kayıt aldık döneceğiz dediler bir hafta oldu arayan soran yok. Sanırım bu ara işsiz kalacaklarını düşünmekten iş yapamıyorlar.

Alp92

0
Aracınız
Bu ara bende yaptırmayı düşünüyorum merkez müşteri hizmetlerini aradım kayıt aldık döneceğiz dediler bir hafta oldu arayan soran yok. Sanırım bu ara işsiz kalacaklarını düşünmekten iş yapamıyorlar.

Hocam arıcaklarını pek sanmıyorum. Banada öyle dediler, hatta ilk başta biz böyle bi hizmet veremiyoruz dediler, sıkıştırınca arıcaz dediler aramadılar ,en son randevu verdiler.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

gunesec

Özel Üye
2019 modelde bugün başıma geldi.

SM-J510FN cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hocam sizinki kronik sorun olan göçük değil gibi. Diğer başlıkta da çoğu arkadaşın görüşü de bu şekilde. Talihsizlik olmuş, canınızın sıkılmasında haklısınız. Darbe izi yok boyada ama yukarıdan aşağı doğru çizgi şeklinde iz var.

Geri