Honda Cıvıc FB7(2015) VS Cıvıc FD6(2011)

Aracınız
1.2 tsi jetta Honda'yı alıyormuş hocam birkaç yerde öyle okudum bizim forumumuzda dahil :) Cok detaylı bir inceleme yolda hic sanmıyorum kı benim manuel fb7'yi alacağını :) Araclarimiz turbo destekli degil lakin 1.4 tsi leon 9.2 Sn de 100'e çıkarken benim fb7 ise 9.4 de çıkıyor :) Turbo olsa birde düşünemiyorum :) 2. Viteste 120 km hızı buluyorum ötesi varmı bu sınıfta ? Hele vw forumlarına baktığımda clio alın Cıvıc almayın diyorlar ya guluyorum çokça :)

3 viteste hiç 180 görmüşlermi ? 1,2tsi 105 hp > 1,6 l 125hp sizce mantıklı mı ? Honda da sadece 2. vites handikapı vardır. Erken atarsanız her zaman geçilirsiniz. Ama fazla sürmez... Bir defa otomatik vites kullanır ve gazı köklerseniz Hondanın vites geçiş mantığını anlarsınız.

Aracınız
3 viteste hiç 180 görmüşlermi ? 1,2tsi 105 hp > 1,6 l 125hp sizce mantıklı mı ? Honda da sadece 2. vites handikapı vardır. Erken atarsanız her zaman geçilirsiniz. Ama fazla sürmez... Bir defa otomatik vites kullanır ve gazı köklerseniz Hondanın vites geçiş mantığını anlarsınız.

Detaylı incelememiz yakındır hocam gorcez insallah :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri