Civic FC5 Honda Civic FC5 ve FK7 Root- Uygulama Yükleme Video İzleme

Öncelikle verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler. Kablo siparişi verdim o gelince bende deneyeceğim. ancak merak ettiğim cmdroid sitesinden direkt cihaza indirip yükleme yapabiliyormuyuz root işleminden sonra, yoksa herseferinde laptoplamı yapacağız işlemi?

gazi06

0
Aracınız
Öncelikle verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler. Kablo siparişi verdim o gelince bende deneyeceğim. ancak merak ettiğim cmdroid sitesinden direkt cihaza indirip yükleme yapabiliyormuyuz root işleminden sonra, yoksa herseferinde laptoplamı yapacağız işlemi?

Kablo siparişini ne için verdiniz anlayamadım? Yükleme işlemi için maalesef laptop gerekiyor. Direk yükleyemiyoruz

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Arkadaşlar bi işi ankarada yapabilecek biri varmıdır? Birde bunu yaptırdıktan sonra spotify programını yükleyip bluetooth ile bağlanarak ekrandan spotify listelerini falan dinleyebilir miyim acaba. Her seferinden carplay ile kablo bağlamayı sevmiyorum

Aracınız
Iyi günler... Dediğiniz işlemleri yaptım uygulamalar açılıyor fakat el frenini indirdiğimde kapanıyor sebebi nedir?

Selam arkadaşlar

Waze yükledim fakat gps bulunamıyor hatası verdi bu sorunu çözen varmı acaba, gps için ayrıca bir uygulama kurmak gerekir mi?

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri