Honda civic fd6 mı jetta mı egea mı yoksa fluance mi?

Ad Soyad
Timur.S
Aracınız
Civic FE1 2021
kaçırdımmı bilmiyorum ama jetta üzerinde baya tecrübeli biri olarak sormak istediğim jetta hangi yıl,motor,şanzıman? comfortline mı highline mı? kmsi nedir? ona göre size iyi kötü fikir vereyim.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Temiz düşük km. Elegance paket otomatik bir Fd6 bulun. Renk olarak beyaz yada gümüş gri olsun. Tadından yenmez. Keyfinize bakın. Hatta Fd7 olarak geçen ve kasa olarak Fd6 ile aynı olan 1.8 executive bulursanız daha da güzel olur.

Aracınız
Temiz düşük km. Elegance paket otomatik bir Fd6 bulun. Renk olarak beyaz yada gümüş gri olsun. Tadından yenmez. Keyfinize bakın. Hatta Fd7 olarak geçen ve kasa olarak Fd6 ile aynı olan 1.8 executive bulursanız daha da güzel olur.
Evet 140 hp olanlar var, boyasız beyaz renk olursa lpg ile tadından yenmez.

SM-A235F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ad Soyad
Bora
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Jettayi bilmem ama egea ve fluence bence eşek tabiri araçlar. Parça ucuz az yakıyor diye alıyor millet ama yolda gitmiyor sürükleniyor ben hayatımda para verip almam şirket aracı niyetine çok kullandım bu ikisini uzak durun derim

Ad Soyad
Timur.S
Aracınız
Civic FE1 2021
Jetta 1.2 tsi dsg ise açık ara bu bahsi geçenler arasındaki en iyi tercih olacaktır şahsi fikrim.

1) FD6 lar abartılı şekilde ederinden fazla istenen araçlar, yalıtım deseniz zayıf, motor deseniz atmosferik çok yakan gitmeyen çağdışı bir motor
2) FD6 ların genelleme yapacak olursak çoğu ama çoğu modifiyeli ve belli bir gruba hitap etmiş genellikle çok oynanmış araçlar
3) Fluence yine aynı benzer olumsuz genellemelere sahip olan bir araç ya ekonomik olduğu için tercih edilmiş şirket aracı çıkıyor genelde yada ekonomi yapacam diye abartıya kaçan ve tutumlu olacam derken aracın kondisyonunu olumsuz etkileyen insanlar biniyor.

frenler en basit brendix,yağ bakım atlanır,en ucuz lastik yağ vs kullanılır,araba yakmasın diye aşırı devirsiz kullanılır motor içi ful kurum yada tam tersine araç şirket aracı olur yine aşırı tutumlu davranılır ve bunun bedelini araç çeker birde üzerine horca kullanılır.

abi araba zaten sıfırken bile Samsung sm3 olan korede bile tutulmayan aşırı basit bir araca renault motoru atılmış ve 2inci dünya ülkelerine hedef kılınmış bir araç aklınıza fluence renaultdur gelmesin çünkü asla değil, kapısını kapatın araba dağılacakmış gibi çok tenekemsi bir hissi,kalitesizliği var maalesef.

öbür yandan VAG grubundan nefret eden biri olarak diyebilirimki Golf genelde yine FD6 gibi çokça modifye severin gözdesi oldu (olumsuz anlamda diyorum bunu), passat ve superb yine gözümde maalesef çok kötü izlenimleri olan araçlar ya şirket aracı çıkıyor ya kaçakcı,eğitimsiz ama parası olan kişiler vs (bakınız lütfen kızmayın genelemme yapıyorum)

ama garip bir şekilde VAG grubunda 2 model biri Jetta diğeri Octavia ise şirket aracı bile olsalar garip şekilde son derece efendi kullanılıyorlar hele heleki jetta 1.2ler (1.6 tdilar ve 1.4 tsilar dan çok daha temiz) ve 1.2 motor son derece arızasız 1.2lerin dsg side 1.4 ve 1.6 tdilardaki kadar torque olmadığı içinde neredeyse hiç arıza yapmıyor.

ben bu 3lünün arasında açık ara Jetta derdim

Ad Soyad
Timur.S
Aracınız
Civic FE1 2021
Jettayi bilmem ama egea ve fluence bence eşek tabiri araçlar. Parça ucuz az yakıyor diye alıyor millet ama yolda gitmiyor sürükleniyor ben hayatımda para verip almam şirket aracı niyetine çok kullandım bu ikisini uzak durun derim

tam bende uzun uzun yazıyordum aynısını Fluence Egea vs cidden hiç iyi tercihler değil bencede

Aracınız
Civic FC5 2020
Fd6 arıyorsanız babam kendi aracını satmayı düşünüyor araç temiz full yetkili servis bakımlı faturalı ile saklıyor bütün bakımları yeni hatta 4 disk fren balata şanzıman yağı subab ayarı contası ile sipariş verildi bir anda satma kararı aldı bunları değiştirip verecek sadece bunlara babam 17bin TL yi geçkin para ödeyeceğini biliyorum düşünürseniz özelden mesaj gönderin bu mesaj sağlam motor şanzımanlı fd6 arayışında olduğunuz için al sat yapmıyorum 11 yıldır bizde eski sahibide baya uzun sene kullanmış emniyet müdürü

SM-A715F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri