Honda CR-V 1.6 Dizel

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Normalde EPS demek elektrikli motor destekli anlamına geliyor yani direksiyon sistemine güç veren mekanizmada hidrolik sistem yok, sadece elektrik motor desteği mevcut.
FD6 yani 2006 sonrası modeller bu şekilde, öncekileri ise tam bilmiyorum, @h.k_ahmet hocam sizin araçta EPS varmı mekanizma nasıl?
Bizimkilerde Esp'li. Zaten motor havuzuna baktığımızda hidrolik direksiyon olanlarda haznesi olur. Oradan takip edilir. Vtec-2'lerde debriyaj ve fren hidrolik hazneleri mevcut başkada yok.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Honda CRV
Yag degisimi de tamam simdi bujileri kontrol etcem bi de brcde filtre degiscem. Malesef Crv de garanti muhabbetine araca elleyemiyoz bile ?

Ekli dosyalar

• IMG-20200130-WA0031.jpg
    IMG-20200130-WA0031.jpg
    164.9 KB · Görüntüleme: 37
Aracınız
Honda CRV
Arkadaslar Mazda 3 umu satmayi dusunuyorum ikinci Cr-V yi alicam Benzinli Cvt olanini dusunen olursa ilani koyayim tum bakimlari yaptim sanziman yagi aku fren direksiyon yagi motor kulagi iridyum buji hepsini gecen ay degistim
Ani bi kararla mecaraya atladim Hayirlisi aslinda satmicak gibi tum bakimlarini yaptim belki vazgecerim simdilik ilan dursun

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Arkadaslar Mazda 3 umu satmayi dusunuyorum ikinci Cr-V yi alicam Benzinli Cvt olanini dusunen olursa ilani koyayim tum bakimlari yaptim sanziman yagi aku fren direksiyon yagi motor kulagi iridyum buji hepsini gecen ay degistim
Ani bi kararla mecaraya atladim Hayirlisi aslinda satmicak gibi tum bakimlarini yaptim belki vazgecerim simdilik ilan dursun
Maşallah aracınız gerçekten çok temiz ve bakımlı duruyor.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Aracınız
Honda CRV
Maşallah aracınız gerçekten çok temiz ve bakımlı duruyor.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...
Abi bu kasada en temiz Mazda 3 lerden birisi Ben 4 yildir kullaniom 65 bin kmdir bende 2 sahibiyim hic satmam diye iyi baktim Ama bu aralar seytan durtu bakalim vazgecerim belki Dizel Crv var zaten ikinci Crv eve cok kacar belki Mazda Mx5 de alabilrim

Geri