Honda fb7 motordan ses gelmesi

Aracınız
Civic FB7 2016
Honda fb7 kasa aracımın motorundan içerde duyulan bir ses geliyor d aldığımda oluyor N alınca ses kesiliyor arada oluyor böyle birşey neden olabilir acaba sesi video olarak kayıt altına aldım ama buraya yükleyemedim

mturker

Özel Üye
Honda fb7 kasa aracımın motorundan içerde duyulan bir ses geliyor d aldığımda oluyor N alınca ses kesiliyor arada oluyor böyle birşey neden olabilir acaba sesi video olarak kayıt altına aldım ama buraya yükleyemedim
Videoyu önce YouTube yükleyiniz sonrasında bağlantıyı burada paylaşınız...

Honda madness

mturker

Özel Üye
Kaput açıkken hiç dinlemedim bazen hiç olmuyor müzik dinlerken falan anlaşılmıyor olsa bile
Hocam sanki bana V kayısının ordan geliyormuş gibi geldi. Kasnak rulman gergi kütüğü vs olabilir o bölgeden geliyor gibi, ama tabi siz sesin nerden geldigine önce emin olun,
2 kişi olun biriniz vites değiştirsin biriniz dinleme yapsın kaputu açık halde. Daha kolay bulursunuz ses noktasını, ona göre tekrar gerisi konuşulur.
Ayrıca fb7lerde gergi kütüğü kronik diye biliyorum
Bu tip ses yapmaya müsait.

Honda madness

Aracınız
Civic FB7 2016
Hocam sanki bana V kayısının ordan geliyormuş gibi geldi. Kasnak rulman gergi kütüğü vs olabilir o bölgeden geliyor gibi, ama tabi siz sesin nerden geldigine önce emin olun,
2 kişi olun biriniz vites değiştirsin biriniz dinleme yapsın kaputu açık halde. Daha kolay bulursunuz ses noktasını, ona göre tekrar gerisi konuşulur.
Ayrıca fb7lerde gergi kütüğü kronik diye biliyorum
Bu tip ses yapmaya müsait.

Honda madness
Bu arada oluyor bazen hiç olmuyor bu gergi kütüğü falansa ne gbi işlemler yapılıyordur peki

Aracınız
Civic FB7 2013
Eğer araç lpgli ise şöyle bir konuya denk gelmiştim.
kontrol edilebilir.

Geri